Прошивка модему TP-Link TD-W8951ND

Прошивка модему TP-Link TD-W8951ND

У цій невеликій інструкції я хочу детально показати процес оновлення прошивки модему TP-Link TD-W8951ND. Це ADSL модем, який вміє роздавати інтернет по Wi-Fi мережі. Дуже популярне пристрій, який встановлюють багато абонентів ADSL інтернету. Модем і Wi-Fi роутер в одному пристрої, дуже зручно. Не потрібно встановлювати два пристрої.

Для стабільної роботи TP-Link TD-W8951ND рекомендується оновлювати прошивку. Сам архів з файлом прошивки можна скачати з офіційного сайту TP-Link. Потім, в панелі управління модемом потрібно вибрати прошивку і запустити оновлення. Багато шукають саме російську прошивку. Але відразу хочу сказати, що програмне забезпечення з панеллю керування російською мовою доступно не для всіх апаратних версій TD-W8951ND. Навіть якщо настройки англійською мовою, налаштувати даний модем зовсім не складно. Так що встановлюйте найновішу прошивку для своєї апаратної версії.

підготовка:

 • Спочатку потрібно дізнатися апаратну версію свого модему. Це дуже важливо. Якщо завантажити прошивку не для своєї апаратної версії, то пристрій може вийти з ладу. Апаратну версію можна подивитися на наклейці знизу TD-W8951ND.

  Апаратна версія TP-Link TD-W8951NDУ мене Ver: 6.0. Це означає, що прошивку мені потрібно завантажувати для апаратної версії 6.

 • Далі переходимо на сайт TP-Link: //www.tp-linkru.com/download/TD-W8951ND.html і вибираємо свою апаратну версію.

  Вибір апаратної версіїНа вкладці "Вбудоване", або прошивка, завантажуємо необхідну прошивку. Дивіться на опис, дату виходу, версію і т. Д. Нова знаходиться в самому верху.

  Завантаження прошивки для TP-Link TD-W8951NDЗбережіть архів на комп'ютер.

 • Відкрийте завантажений архів і витягніть з нього файл "ras".
 • Підключіть TP-Link TD-W8951ND до ноутбука, або ПК з мережевого кабелю.

  Підключення TD-W8951ND для оновлення ПЗ

  Wi-Fi вимкніть, якщо він є на вашому комп'ютері. Прошивку потрібно оновлювати тільки по кабелю. За Wi-Fi - в крайніх випадках і на свій страх і ризик.

Далі все дуже просто.

Оновлюємо програмне забезпечення TP-Link TD-W8951ND

Для початку потрібно зайти в налаштування модему. Для цього, в браузері перейдіть за адресою tplinkmodem.net, або 192.168.1.1. Якщо не виходить зайти в налаштування, то спробуйте ще 192.168.0.1. З'явиться сторінка, на якій потрібно вказати логін і пароль модему. Заводські: admin і admin. Після цього повинна відкритися панель управління.

В налаштуваннях переходимо в розділ "Maintenance" (Використання цього пристрою) - "Firmware" (Вбудоване ПО).

 1. Можна натиснути на кнопку "ROMFILE SAVE" і зберегти всі налаштування роутера в файл. Щоб після прошивки, якщо настройки злетять, відновити їх з файлу, вибравши його на цій же сторінці в поле "New Romfile Location".
 2. Натисніть на кнопку "Виберіть файл" навпроти пункту "New Firmware Location".
 3. Виберіть файл прошивки "ras" на комп'ютері.
 4. Натисніть на кнопку "UPGRADE".

Прошивка TP-Link TD-W8951ND

Розпочнеться процес оновлення ПЗ. Чекаємо, поки все закінчиться. Модем перезавантажиться, і з'явиться вікно авторизації для входу в настройки.