Mercusys MW300RE - огляд і настройка недорогого підсилювача Wi-Fi сигналу

Mercusys MW300RE - огляд і настройка недорогого підсилювача Wi-Fi сигналу

Найбільше розчарування, яке може прийти після покупки і установки маршрутизатора, це недостатній радіус дії Wi-Fi мережі. Коли маршрутизатора не вистачає для покриття бездротовим сигналом всього будинку, квартири, або іншого приміщення. Сам не раз стикався з такою проблемою. Робочих рішень в даній ситуації не багато: повертати роутер в магазин і купувати більш потужну модель (скажу вам по секрету, що радіус дії Wi-Fi мережі у всіх Рутер приблизно однаковий), або купувати ретрансляція. Наприклад, Mercusys MW300RE. Це пристрій, завдання якого посилювати сигнал Wi-Fi мережі.

Mercusys MW300RE - недорогий підсилювач, який можна за кілька хвилин встановити і налаштувати практично з будь-яким маршрутизатором. З його допомогою можна пристойно збільшити радіус дії бездротової мережі і отримати можливість підключаться до Wi-Fi там, де раніше це було неможливо через відсутність сигналу.

Mercusys MW300RE

Повторювач MW300RE може посилювати Wi-Fi мережу на швидкості до 300 Мбіт / с. Працює за стандартом 802.11b / g / n. За рахунок двох зовнішніх антен його ефективність значно збільшується. Пристрій дуже простий. Дві кнопки і один індикатор.

Підсилювач виглядає стильно.

Фото репитера Mercusys MW300RE

Незважаючи на невисоку ціну даного пристрою, пластик та збирання хорошої якості.

Зовнішній вигляд Wi-Fi підсилювача MW300RE

Знизу знаходиться кнопка WPS і кнопка Reset. LAN порту в цьому підсилювачі немає.

Кнопки на підсилювачі Mercusys MW300RE

Щоб Mercusys MW300RE почав працювати, його потрібно включити в розетку і налаштувати. Зараз я покажу вам, як це зробити.

Налаштування Mercusys MW300RE

Є два способи:

  1. Налаштування за допомогою WPS. Необхідно, щоб на вашому маршрутизаторі була кнопка WPS, і ця функція була включена.
  2. Налаштування через панель управління. Коли ми заходимо в налаштування MW300RE, вибираємо потрібну мережу і підключаємося до неї.

1 спосіб

Процес настройки за допомогою кнопки WPS дуже простий. Включаємо підсилювач в розетку. Активуємо функцію WPS на маршрутизаторі (зазвичай на ньому починає блимати індикатор) і протягом двох хвилин (краще відразу) натискаємо кнопку WPS на Репітер.

Налаштування Mercusys MW300RE через WPS

Якщо підсилювач підключиться до роутера, то на ньому буде постійно горіти зелений, або помаранчевий індикатор.

2 спосіб

Включаємо Mercusys MW300RE і підключаємося до його відкритої Wi-Fi мережі з будь-якого пристрою (краще з комп'ютера).

Налаштування підсилювача Mercusys по WiFi

Далі відкриваємо браузер і переходимо за адресою  //mwlogin.net .

З'явиться сторінка, де потрібно придумати і встановити пароль, який буде захищати настройки підсилювача (цей пароль потрібно буде вводити кожен раз, коли ви будете заходити в налаштування).

Вхід в налаштування Mercusys MW300RE

Для запуску настройки натисніть на кнопку "Next" .

Майстер швидкого налаштування репитера Mercusys

Далі натисніть на кнопку "Scan" . Важливо!  Після натискання на цю кнопку, як ніби нічого не відбувається. Насправді роутер починає шукати доступні мережі. Просто натисніть один раз і трохи почекайте.

Підключення Mercusys MW300RE без WPS

З'явиться список доступних мереж. Натисніть на "Connect" напроти свого Wi-Fi мережі (сигнал якої потрібно посилити).

Налаштування Mercusys MW300RE вручну

Вкажіть пароль від мережі до якої хочете підключиться і натисніть кнопку  "Next" .

Налаштування MW300RE через веб-інтерфейс

Перезавантажуємо ретрансляція натиснувши на кнопку "Reboot" .

Перезавантаження репитера Mercusys

Після перезавантаження ретрансляція почне працювати. У списку доступних мереж буде наша мережа, до якої ми підключалися. Сигнал буде посилений. Якщо на MW300RE горить помаранчевий індикатор, то це означає, що поганий сигнал від маршрутизатора. Якщо індикатор зелений, то все в порядку.

Mercusys MW300RE підсилює Wi-Fi мережу

Бажано вибрати оптимальне розташування підсилювача. Коли він максимально далеко від маршрутизатора, але індикатор сигналу горить зеленим.

Якщо ви хочете підключити одночасно декілька репитеров, то вам стане в нагоді ця стаття: Два репитера в одній Wi-Fi мережі. Як підключити кілька підсилювачів до одного роутеру?

додаткова інформація

Можливо, вам знадобитися зробити скидання налаштувань Mercusys MW300RE. Для цього натисніть кнопку "Reset" і тримайте поки індикатор не почне активно блимати.

Скидання налаштувань Mercusys MW300RE

В результаті індикатор повинен горіти червоним кольором.

Налаштування дуже проста. В принципі, як і на інших підсилювачах. Працює MW300RE добре і стабільно. Відмінний варіант для збільшення радіусу дії домашньої Wi-Fi мережі. На мою думку, виробнику потрібно тільки трохи доопрацювати панель управління, щоб вона візуально виглядала краще. Ну і я б додав в цей підсилювач ще LAN-порт, щоб можна було підключати пристрої по кабелю.