На TP-Link TL-WR740N горить індикатор живлення і шестерня

На TP-Link TL-WR740N горить індикатор живлення і шестерня

Добрий день. Значить ось в чому справа, на роутері TL-WR740N горить тільки індикатор живлення і індикатор налаштувань. Інтернету немає, раніше вирішував цю проблему відключав харчування всього комп'ютера, роутера і модема він так стояв якийсь час потім включав і все працювало. Потім мені це набридло, вирішив виправити це почитав в інтернеті вирішив скинути настройки зайшов на сайт роутера 192.168.0.1, скинув налаштування і на роутері знову загорілися ці дві лампочки і інтернет пропав. Відключення живлення вже не допомагає, підкажіть що робити?

відповідь

Добрий день. Є багато нюансів, які ви не описали. Але швидше за все, роутер "помер" і доведеться купувати новий.

Що можна спробувати:

  • Зробіть скидання налаштувань кнопкою Reset:

    TP-Link TL-WR740N: горить індикатор живлення і SYSУвімкніть роутер, натисніть на кнопку і потримайте секунд 10. Всі індикатори повинні загорітися і згаснути. Роутер перезавантажиться.

  • Спробуйте зайти в налаштування TP-Link TL-WR740N на 192.168.0.1. Якщо вийде зайти, потрібно буде заново налаштувати роутер. Може стане в нагоді інструкція: як налаштувати TP-Link TL-WR740N? Налаштування Wi-Fi і інтернету.

При підключенні кабелів в WAN, або LAN порт індикатори спалахують?

Якщо постійно горить, не блимає індикатор "Система" (у вигляді шестерінки), то це системна помилка в роутері.

На жаль, як я вже писав вище, навряд чи вийде полагодити роутер самому. Хіба що в майстерні. Але повірте, в цьому немає сенсу. Модель недорога.