Netis WF2419R - огляд та відгуки

Netis WF2419R - огляд та відгуки

Netis WF2419R - один з найпопулярніших, бюджетних маршрутизаторів на ринку. І не тільки серед пристроїв компанії Netis. У продажу є ще не менш популярна модель Netis WF2419 (без R). Відмінність цих двох моделей тільки в тому, що у WF2419R є підтримка IPTV. І ця модель трохи дорожче. Буквально на 1 долар. Орієнтовна вартість цього роутера - 16 доларів.

За ці 16 доларів ми отримуємо досить потужний і швидкий маршрутизатор, який без проблем підійде для будинку, квартири і навіть невеликого офісу. Окремо можна виділити панель управління. Вона проста і російською мовою. Думаю, проблем з налаштуванням не буде. Пізніше підготую детальну інструкцію з налаштування цього маршрутизатора.

Netis WF2419R

Трохи характеристик: швидкість Wi-Fi мережі до 300 Мбіт / с. Швидкість WAN і LAN портів до 100 Мбіт / с. Дві антени потужністю 5 дБі. Підтримка IPTV. Ну і звичайно ж підтримка всіх сучасних протоколів, стандартів і функцій. Всі характеристики Netis WF2419R можна подивитися на офіційному сайті.

Так само WF2419R можна використовувати не тільки в режимі маршрутизатора. Він може без проблем працювати як точка доступу, репітер (про налаштування в цьому режимі писав тут), адаптер (клієнт), WDS і підключаться до провайдера в режимі WISP.

Короткий огляд Netis WF2419R

Поставляється маршрутизатор в красивій, приємною та інформативною коробці, яку ви можете побачити на фото вище. На коробці є багато інформації про сам пристрій, опис кнопок і портів, і навіть схема підключення. Вся інформація російською мовою.

В комплекті сам маршрутизатор, адаптер живлення, мережевий кабель і інструкція.

Комплектація Netis WF2419R

Роутер зроблений з білого і чорного пластику. Приємний на дотик. Збірка хороша. З боків і знизу є отвори для вентиляції. На лицьовій панелі логотип компанії Netis і індикатори, які горять зеленим кольором.

Корпус роутера Netis WF2419R

Порти і кнопки зібрані всі в одному місці, на тильній межі маршрутизатора. Там можна побачити 4 LAN порту, 1 WAN, роз'єм для підключення блоку живлення і дві кнопки: WPS і Default (для скидання налаштувань). Чомусь підписали її НЕ Reset, як це зазвичай роблять.

Інтерфейси Netis WF2419R

І ще фото 🙂

Фото Netis WF2419R

Ось так виглядає панель управління:

Веб-інтерфейс Netis

Що ще хочу додати: знизу є спеціальні отвори, для кріплення маршрутизатора на стіну. Але немає гумових ніжок, щоб пристрій стійко стояло на поверхні столу. У бюджетних моделях їх як правило ніколи не роблять.

Відгуки про Netis WF2419R

На тему відгуків про маршрутизатори, які користувачі дуже часто залишають в різних інтернет-магазинах і на інших сайтах, я збираюся написати окрему статтю. Справа в тому, що для того, щоб написати більш менш чесний і адекватний відгук, потрібно як мінімум хоч трохи розбиратися в темі роутерів, Wi-Fi, і т. Д., І як мінімум місяць активно користуватися самим роутером.

Читав я відгуки про Netis WF2419R в інтернет-магазині - ну таку маячню іноді пишуть. І це стосується абсолютно всіх роутерів і не тільки.

Що конкретно по WF2419R. Мій відгук. Я ніяких проблем не помітив. Все підключається, налаштовується і працює. Правда, у мене немає досвіду тривалого використання цього роутера. Можливо, в процесі експлуатації з'явилися б якісь проблеми, але судячи з відгуків інших користувачів, нічого такого немає. Не потрібно забувати, що це все таки бюджетний варіант. Якщо вам потрібна велика швидкість бездротового з'єднання (тут багато нюансів) і стабільна робота роутера при будь-яких навантаженнях, то потрібно купувати маршрутизатор, який як мінімум раз в 5 дорожче цієї моделі.

Перечитав я багато відгуків, проаналізував, і не можу виділити якийсь конкретний недолік. Роутер на ринку з 2014 року. Виробник вже багато допрацював і виправив. Так само весь час допрацьовується програмне забезпечення, яке потрібно обов'язково оновлювати. І ще порада: в останніх версіях прошивки з'явилася функція перезавантаження за часом. Раджу її налаштувати. І тоді ваш маршрутизатор буде сам перезавантажуватися в заданий час. Це дуже хороша функція, яка може підвищити стабільність роботи роутера. Особливо бюджетних моделей.