Підключення Wi-Fi адаптера на телевізорі LG

Підключення Wi-Fi адаптера на телевізорі LG

Не пам'ятаю на якому форумі прочитав, що можна підключити телевізор LG LM620T. Знайшовся такий в Китаї 2.4 ГГц і 5 ГГц 300 Мбіт / с 802.11a / b / g / n WLAN Бездротовий адаптер USB WiFi адаптер Для LG Smart TV Windows 7/8/10 для Broadcom BCM4323. При підключенні телевізор його не розпізнає. Як налаштувати, чи потрібен якийсь драйвер?

відповідь

Почнемо з того, що в вашому телевізорі LG 42LM620T дійсно є Smart TV, і його можна підключити до інтернету. Вбудованого Wi-Fi модуля в ньому немає, але його можна підключити по USB. Так само в телевізорі є LAN порт. Можна підключити інтернет по кабелю.

Наскільки мені відомо, телевізори LG (як і телевізори інших виробників) підтримують тільки фірмові Wi-Fi адаптери. Там у них є адаптер LG AN-WF100 і LG AN-WF500. Може вже з'явилися нові моделі. У будь-якому випадку, потрібно уточнювати у підтримки, який адаптер необхідний для вашого телевізора. У характеристиках це не вказано.

Що стосується китайських Wi-Fi приймачів для телевізорів LG. Я дуже сумніваюся, що телевізор розпізнає і буде працювати з не фірмовим приймачем. Навіть якщо він побудований на тому ж чіпі, що і оригінальний.

Ви не дали посилання на свій приймач, і не прикріпили фото. Це погано. Але мені здається, що у вас приймач з LAN портом. Є такі на в китайських магазинах. Це такий собі міні-ретрансляція, який підключається в USB-порт телевізор (тільки для харчування), потім за допомогою кнопки WPS з'єднується з домашньою Wi-Fi мережею і вже з мережевого кабелю передає інтернет на телевізор. Виглядає він приблизно ось так:

Китайський Wi-Fi адаптер для телевізора LG

Схема виходить приблизно така, як я описував в статті як телевізор без Wi-Fi підключити до інтернету через Wi-Fi. Тільки там я в якості приймача використовував Wi-Fi роутер.

Якщо у вас такий же приймач як на фото вище, то телевізор його не повинен визначати. Інтернет до телевізора підключається по кабелю від приймача. А приймач до вашої Wi-Fi мережі.

Ну а якщо у вас звичайний приймач, який нібито повинен працювати з телевізором LG, але не працює, то навряд чи там можна щось зробити. Це не комп'ютер, драйвера в телевізорі ніяк не встановили.