Як встановити (змінити) пароль на Wi-Fi роутер Asus?

Як встановити (змінити) пароль на Wi-Fi роутер Asus?

Не важливо, домашня Wi-Fi мережу, або мережу в офісі, вона повинна бути захищена паролем. Якщо у вас роутер компанії Asus, то з цієї статті ви дізнаєтеся, як правильно захистити бездротову мережу паролем, або як змінити пароль на маршрутизатор Asus. Зміна пароля може стане в нагоді в тому випадку, якщо вашу мережу зламали, або ви не хочете, щоб до неї підключалися ті, хто знає пароль. Досить просто задати новий ключ безпеки, і вже ніхто не зможе підключиться.

На маршрутизаторах Asus, в установці захисту на Wi-Fi, немає нічого складно. Точно не складніше, ніж на роутерах інших фірм.

Ця інструкція підійде для будь-якого роутера компанії Asus: RT-N10, RT-N12, RT-N15, RT-AC66U, RT-N56U, RT-N66U, RT-AC52U, RT-N14U, Asus RT-N18U і інших моделей.

Я покажу на прикладі старої і нової версії прошивки (там панелі управління на вигляд трохи різні).

Asus: захист Wi-Fi мережі паролем

Підключіться до свого маршрутизатора. Найкраще, підключиться з мережевого кабелю, тільки що б змінити, або встановити пароль. Якщо такої можливості немає, то можна підключиться по Wi-Fi.

Відкрийте будь-який браузер, і перейдіть за адресою  //192.168.1.1 . З'явиться вікно із запитом логіна і пароля. За замовчуванням, якщо ви їх не змінювали, то це admin і admin . Введіть їх і підтвердіть вхід.

Вхід в налаштування роутера Asus для зміни пароляМає відкритися панель управління роутером. Якщо не вийшло зайти в налаштування, то дивіться цю статтю.

Якщо я не помиляюся, то у Asus зараз дві основні панелі управління (я маю введу на вигляд). Перша темна, нова, а друга світліша. Все залежить від прошивки, яка встановлена ​​на вашому пристрої.

У новій панелі управління (в іншому, як і в старій), настройки безпеки мережі винесені прямо на головну сторінку. Як тільки ви зайдете в настройки, то справа побачите вкладку " Стан системи ". Ось там, можна задати пароль, або змінити його.

Біля пункту " Метод перевірки автентичності " виберіть  WPA2-Personal .

В поле  Ключ WPA-PSK вкажіть пароль, який ви хочете використовувати для захисту своєї мережі. Мінімум 8 символів, англійські букви і цифри.

Обов'язково запишіть пароль, який встановлюєте, що б не забути його.

Для збереження налаштувань натисніть кнопку " Застосувати ".

Налаштування безпеки на роутері Asus

Ці ж налаштування можна вказати на вкладці  Бездротова мережа - Загальні .

Зміна пароля в новій панелі управління маршрутизатора

У старій панелі управління, яка на вигляд світліша, настройки практично не відрізняються. На головній сторінці так само можна задати параметри безпеки.

Вибираємо тип безпеки, і вказуємо пароль. Робиться це ось так:

Asus: зміна ключа безпеки до бездротової мережі

Або ж на вкладці  Advanced Setting (Додаткові настройки) -  Wireless (Бездротова мережа). Не забудьте зберегти настройки.

Після збереження, швидше за все з'явиться вікно, в якому буде написано про те, що ви змінили параметри бездротової мережі, і вам потрібно відкоригувати настройки на клієнтах (пристроях, які ви підключаєте до мережі).

Після зміни пароля на Wi-Fi не підключаються пристрої

Якщо ви змінили пароль (а не встановили його перший раз), то на всіх пристроях, які вже були підключені до цієї мережі, можуть виникнути проблеми з підключенням, так як пароль вже інший. На комп'ютері, наприклад, може з'явиться повідомлення "Параметри мережі, збережені на цьому комп'ютері, не відповідають вимогам цієї мережі".

На тих пристроях, які ви вже підключали, потрібно видалити підключення, і встановити його заново, з новим паролем. На мобільних пристроях, досить видалити, або забути мережу. Як правило, це можна зробити в меню певної мережі. Просто натисніть на неї, і виберіть щось типу "видалити".

На комп'ютерах, потрібно так само видалити мережу. Зробити це можна в  Панель керування \ Мережа та Інтернет \ Управління бездротовими мережами .

Натисніть на потрібну мережу правою кнопкою миші і в меню виберіть " Видалити мережу ". Це в Windows 7. У Windows 8, досить " Забути мережу ".

Видаляємо Wi-Fi мережу в Windows 7

Потім, просто підключіться до своєї мережі, але вже з новим паролем, який ми встановили.