Як відключити Wi-Fi на ноутбуці Windows 7?

Як відключити Wi-Fi на ноутбуці Windows 7?

Вітання! У більшості випадків, у користувачів виникає купа питань які стосуються включення бездротової мережі на ноутбуці, або комп'ютері з Wi-Fi адаптером. Але сьогодні я вирішив підготувати невелику інструкцію, в якій розповім і покажу як відключити Wi-Fi на ноутбуці з встановленою Windows 7. Втім, не важливо яка операційна система у вас встановлена, сам процес відключення бездротової мережі там практично нічим не відрізняється.

Якщо ви зайшли сюди випадково, і у вас проблема з включенням Wi-Fi в Windows 7 і підключенням до бездротової мережі, то дивіться цю статтю: як підключити ноутбук (комп'ютер) до інтернету по Wi-Fi? Проблеми з підключенням до Wi-Fi. Ну а якщо ви хочете повністю вимкнути Wi-Fi в Windows 7, то дивіться інструкцію нижче.

Забув ще написати, що способів є кілька. Але навіщо ускладнювати собі життя. Я покажу найпростіший і швидкий спосіб, яким ви зможете відключити, і так само швидко при необхідності включити бездротове підключення на своєму ноутбуці.

Відключаємо Wi-Fi в Windows 7

На панелі сповіщень натисніть правою кнопкою миші на значок "Wi-Fi". Виберіть пункт "Центр управління мережами і загальним доступом". У новому вікні перейдіть в "Зміна параметрів адаптера".

Відключення Wi-Fi модуля в Windows 7

Далі просто правою кнопкою миші натискаємо на "Бездротове мережеве з'єднання", і вибираємо "Відключити".

Повне відключення Wi-Fi на ноутбуці з Windows 7

Бездротове з'єднання буде повністю відключено.

Windows 7: Wi-Fi відключений

Як включити Wi-Fi назад?

Все дуже просто. Заходимо в "Зміна параметрів адаптера", натискаємо на наше бездротове підключення правою кнопкою миші, і вибираємо "Включити".

Включаємо Wi-Fi назад

Бездротове підключення запрацює, і ноутбук підключиться до мережі.

Як створити ярлик для швидкого відключення Wi-Fi?

Якщо вам потрібно дуже часто відключати Wi-Fi на ноутбуці, то можна вивести окремий ярлик на робочий стіл.

Досить натиснути правою кнопкою миші на підключення, і вибрати "Створити ярлик". Система запропонує помістити ярлик на робочий стіл. Натисніть "Так".

Ярлик для швидкого відключення Wi-Fi в Windows 7

Тепер досить на робочому столі натиснути на ярлик, і вибрати "Відключити".

Відключення Wi-Fi адаптера через ярлик на робочому столі

Ось власне і все. Думаю, ці невеликі поради вам знадобилися.

Насправді, річ корисна. Наприклад, якщо ви підключили інтернет до ноутбука з мережевого кабелю, то Wi-Fi краще повністю відключити. Випадків може бути багато, так що користуйтеся!