Куди пропав "Центр управління мережами і загальним доступом" в Windows 10

Куди пропав «Центр управління мережами і загальним доступом» в Windows 10

Сьогодні виявив, що при натисканні правою кнопкою миші на значок підключення до інтернету (на панелі повідомлень), немає пункту "Центр управління мережами і загальним доступом". Це в Windows 10. І пропав він після установки чергового, великого оновлення системи. Це був найшвидший і простий спосіб відкрити це вікно. Так як практично в кожній статті я показував цей спосіб, то зараз уявляю, скільки питань з'явиться у відвідувачів після установки оновлення.

Ось як це виглядало раніше:

запуск 

Якщо зараз в Windows 10 натиснути правою кнопкою миші на іконку підключення до мережі, то ми побачимо старий пункт "Діагностика неполадок" і новий "Відкрити" Параметри мережі та Інтернет "".

Де знаходиться

Тепер, щоб відкрити вікно "Центр управління мережами і загальним доступом" потрібно вибрати новий пункт "Відкрити" Параметри мережі та Інтернет "" і в вікні "Стан" (де відображається статус підключення до інтернету) натиснути на відповідний пункт.

Стан мережі в Windows 10

І тільки тоді відкриється старе, звичне вікно.

Центр управління мережами і загальним доступом

У Microsoft не поспішаючи привчають нас до нового інтерфейсу налаштувань. Щоб замість звичайної "Панелі управління" (яку так само заховали) ми використовували "Параметри". Може це і добре, але багатьом ці настройки незвичні і незрозумілі. Та й дуже багато статей написано, в яких все показано саме на старій панелі управління. Доведеться переробляти.