Оновлення прошивки роутера Tenda N301

Оновлення прошивки роутера Tenda N301

Якщо у вас роутер Tenda N301, і ви хочете його прошити, то ви зайшли за адресою. Покажу процес оновлення прошивки на прикладі свого маршрутизатора Tenda N301. Купив цю модель недавно. Планую протестувати цей роутер, написати кілька інструкцій. На перший погляд, це хороший, недорогий маршрутизатор для дому. В налаштуваннях я не знайшов функцію автоматичного оновлення програмно забезпечення, тому, прошивку доведеться завантажувати вручну і заливати в маршрутизатор.

На момент написання статті, на офіційному сайті, для моделі N301 я знайшов тільки три прошивки. Одна з них англійська. У будь-якому випадку, оновлювати ПО потрібно. Думаю, найближчим часом з'являтися нові, допрацьовані версії.

Давайте відразу скачайте саму прошивку, і вже більш детально розглянемо процес оновлення.

Завантажувати ПО потрібно тільки з офіційного сайту. Даю посилання на сторінку з завантаженнями для моделі Tenda N301: //www.tenda.ru/dlya-doma/wi-fi-routery/wifi300m/N301/#version. Якщо у вас інша модель, то завантажте програмне забезпечення для своєї моделі. Просто шукаємо свій роутер на сайті і переходимо на вкладку "Завантажити".

Коли перейде по посиланню, побачите список прошивок різних версій. Скачайте найновішу, в назві якої є "(For Russia), або RU". Просто натисніть на посилання, і збережіть архів на комп'ютер.

Викачуємо прошивку для Tenda N301

Вийміть прошивку їх архіву.

Підготовка файлу прошивки

Все, підготовка завершена, можна починати.

Процес прошивки маршрутизатора Tenda N301

В панелі управління написано, що оновлювати прошивку можна тільки через комп'ютер, і при підключенні до роутера з мережевого кабелю. Тому, раджу так і зробити. Якщо ви підключені до роутера ще і по Wi-Fi, то відключіться, або повністю вимкніть Wi-Fi.

Підключення до Tenda N301 по кабелю

Заходимо в настройки роутера на 192.168.0.1. Роутер запросить пароль. Заводський: admin. Якщо ви його змінили, то вкажіть свій.

Панель управління Tenda N301

Переходимо в основні настройки.

Основні параметри

Далі відкриваємо вкладку "Системні інструменти" - "Оновлення вбудованого ПО". Натискаємо на кнопку "Виберіть файл", вибираємо файл прошивки і натискаємо на "Оновлення вбудованого ПО".

В процесі оновлення програмного забезпечення Не вимикайте живлення Tenda N301, не виймайте комп'ютер, нічого не закривайте. Просто чекаємо поки закінчиться процес оновлення.

На сторінці є вся інформація по оновленню. Прочитайте її.

Прошивка Tenda N301

Спочатку почнеться процес оновлення, а потім перезавантаження роутера.

Оновлення ПО роутера роутера Tenda N301

Чекаємо поки роутер повністю завантажиться. Знову повинна відкритися сторінка з введенням пароля для входу в настройки.

Все, наш маршрутизатор Tenda N301 оновлено.