192.168.0.1 - вхід в роутер, або модем. admin і admin

192.168.0.1 - вхід в роутер, або модем. admin і admin

192.168.0.1 - це IP-адреса великої кількості моделей роутерів і модемів. Ви напевно побачили цю адресу на самому роутері, в інструкції по налаштуванню, або десь в інтернеті. І швидше за все ви знаєте, що 192.168.0.1 використовується для входу в настройки роутера, або модему. Все вірно. Зараз ми розберемося, як виконати вхід в систему роутера на 192.168.0.1, де його вводити, і що таке admin і admin. Головна наша мета, цей зайти на сторінку з настройками роутера.

Давайте розповім, як все це працює. Ви зрозумієте схему, і так буде простіше розібратися. А потім, покажу вже на прикладі, що і як потрібно зробити, щоб відкрити сторінку з настройками маршрутизатора. Саме мережеве пристрій (роутер, модем) працює на своїй маленькій операційний системі. Це самостійні пристрої. Тому, для роутера не існує драйверів. Для настройки роутера потрібно зайти в його панель управління. Саму панель управління називають по-різному: веб-інтерфейс, сторінка роутера, особистий кабінет, сайт з настройками маршрутизатора і т. Д.

Залежно від виробника і моделі, мережеве пристрій має заводські настройки (які встановлені за замовчуванням). Серед яких адреса для входу в панель управління, заводський логін і пароль. Розглянемо докладніше:

 • Адреса роутера (модему). Найчастіше, це IP-адреса (з цифр):  192.168.0.1 , або  192.168.1.1 . Може так само використовуватися не IP-адреса, а хостнейм (адреса з букв). Наприклад: tplinkwifi.net, wifi.com, my.keenetic.net і т. Д. Навіть якщо на роутері поштова адреса був призначений з букв, в настройки все рівно можна зайти по IP-адресою. Сам адреса практично завжди зазначений на пристрої. Як правило, на наклейці знизу пристрою. Так само, заводська інформація може бути вказана в інструкції, або на коробці.
 • admin і admin . Сама панель управління роутера захищена логіном і паролем. Щоб увійти в налаштування, після переходу на 192.168.0.1 (в нашому випадку), потрібно вказати логін і пароль. Знову ж, в залежності від конкретної моделі пристрою, заводський логін і пароль може відрізнятись. Найчастіше, в якості логіна і пароля (за замовчуванням) використовується слово admin. Ця інформація так само вказана на самому пристрої. Є моделі, наприклад у ZyXEL, коли з заводу логіна і пароля немає. Його потрібно встановити відразу після входу в настройки.

Тому, перш за все, вам потрібно подивитися яку адресу, і який заводський логін і пароль використовується для доступу до панелі управління конкретно вашого мережевого пристрою. Як я вже писав вище, в більшості випадків, вся ця заводська інформація вказана на самому пристрої. Виглядає це приблизно ось так:

192.168.0.1 і admin: IP-адреса, ім'я користувача і пароль роутера

Знаючи цю інформацію, ми можемо відкрити сторінку з настройками роутера.

Вхід на роутер по 192.168.0.1. Логін і пароль - admin

Зверніть увагу, що пристрій, з якого ви хочете виконати вхід в настройки роутера на 192.168.0.1, має бути підключений до самого роутера. З мережевого кабелю, або по Wi-Fi мережі. Це не обов'язково повинен бути комп'ютер. У настройки можна зайти зі смартфона, планшета, і інших пристроїв.

Для доступу до сторінки з настройками, потрібно використовувати будь-який браузер. Це може бути Opera, Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge (в Windows 10), або якийсь інший браузер, в тому числі на мобільному пристрої. Тут є один важливий момент, IP-адреса 192.168.0.1 потрібно вводити саме в адресному рядку, а не в рядку пошуку.

Після переходу за адресою, з'явиться запит логіна і пароля. Вказуємо їх. Як ми вже з'ясували вище, частіше за все це admin і admin.

192.168.0.1 вхід на роутер

Важливо розуміти, що сама сторінка, яка відкриється за адресою 192.168.0.1, може виглядати по-різному. Все вже залежить від конкретного пристрою. Я показав на прикладі роутера TP-Link. Але схема завжди одна: відкриваємо браузер, переходимо за адресою, вводимо логін і пароль, і підтверджуємо вхід.

Думаю, не зайвими будуть посилання на інструкції по входу в панель управління на маршрутизаторах популярних виробників:

 • TP-Link - //help-wifi.com/tp-link/kak-zajti-v-nastrojki-routera-tp-link/
 • ASUS - //help-wifi.com/asus/vxod-v-nastrojki-na-routerax-asus-192-168-1-1/
 • D-Link - //help-wifi.com/d-link/kak-zajti-v-nastrojki-routera-d-link-zaxodim-na-adres-192-168-0-1/
 • ASUS - //help-wifi.com/asus/vxod-v-nastrojki-na-routerax-asus-192-168-1-1/

Нижче ми розглянемо кілька рішень, які стануть в нагоді вам в тому випадку, якщо у вас не вийшло зайти в налаштування свого маршрутизатора, або модему.

Чи не заходить на 192.168.0.1. Що робити?

Багато рішень на цю тему я писав в окремій статті: що робити, якщо не заходить в налаштування роутера на 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Тут ми розглянемо основні і найчастіші проблеми і рішення.

Для початку:

 • Перевірте, чи ваш комп'ютер (якщо ви заходите з комп'ютера) до роутера (модему). Якщо у вас підключення з мережевого кабелю (LAN), то іконка зі статусом з'єднання повинна бути такою (один з двох варіантів):

  Статус підключення до роутера

  Якщо підключення по Wi-Fi:

  Чи не заходить адресу 192.168.0.1 по Wi-Fi

 • Переконайтеся, що адреса роутера 192.168.0.1 ви прописуєте саме в адресному рядку браузера. Багато хто робить це в рядку пошуку.

  Де вводити 192.168.0.1

 • Вимкніть вбудований в Windows брандмауер.
 • Вимкніть на час сторонній антивірус.
 • Перезавантажте роутер і комп'ютер.
 • Спробуйте зайти в налаштування з іншого пристрою.
 • Якщо підключення до маршрутизатора по кабелю, то спробуйте підключити мережевий кабель в інший LAN-порт.

Перевіряємо налаштування IP, якщо не заходить в налаштування роутера

Нам потрібно відкрити властивості підключення, через яке ми підключені до роутера. Для цього треба зайти в "Центр управління мережами і загальним доступом", і перейдіть в "Зміна параметрів адаптера".

Центр управління мережами в Windows 10

Якщо підключення по Wi-Fi, то натискаємо правою кнопкою миші на "Бездротова мережа" (Бездротове мережеве з'єднання). Якщо ж підключення по кабелю, то натискаємо на "Ethernet" (Підключення по локальній мережі). Вибираємо "Властивості".

Налаштування параметрів мережевого адаптера

Далі виділяємо рядок "IP версії 4 (TCP / IPv4)", і натискаємо на кнопку "Властивості". Виставляємо автоматичне отримання параметрів і натискаємо "Ok".

Налаштування IP для входу на адресу 192.168.0.1

Після перезавантаження комп'ютера пробуємо зайти на адресу 192.168.0.1. Якщо не допоможе, то можна спробувати прописати адреси вручну. Приблизно так:

Де прописати 192.168.0.1 на комп'ютері

Після перезавантаження знову пробуємо отримає доступ до налаштувань роутера. Якщо і це не допомогло, то швидше за все доведеться робити скидання налаштувань роутера. Про це докладніше нижче.

Не підходить admin і admin на 192.168.0.1

Не рідко буває ситуація, коли сторінка авторизації все таки відкривається, але після введення логіна і пароля admin нічого не відбувається. Сторінка просто перезавантажується, або з'являється повідомлення, що пароль невірний.

Для початку подивіться на корпусі роутера, який пароль і логін використовується за умовчанням в вашому випадку. Якщо все таки це admin і admin, то швидше за все пароль (і / або логін) був змінений в налаштуваннях роутера. Тому, якщо ви його не пам'ятаєте, то швидше за все доведеться робити скидання налаштувань роутера, і налаштовувати його заново. Якщо це проблема не апаратна, і після скидання налаштувань ви зможете зайти в панель управління.

Важливо! Цілком можливо, що після скидання налаштувань, інтернет через роутер перестане працювати (якщо він до цього працював). І я не можу гарантувати, що це вирішить проблему з входом в налаштування роутера. Якщо все таки вдасться зайти на 192.168.0.1, то ви зможете налаштувати свій роутер заново.

Скидання налаштувань зробити не складно. Досить знайти на роутері кнопку Reset (Скидання), натиснути на неї, і потримати приблизно 10-15 секунд. Як правило, ця кнопка втоплена в корпус, так що її потрібно натискати чимось гострим.

Скидання налаштувань роутера коли не підходить пароль admin

Після скидання налаштувань, для доступу до панелі управління потрібно використовувати заводський адреса, ім'я користувача і пароль, які вказані на самому пристрої, або в інструкції.

Думаю, у вас вийшло виконати вхід в роутер на 192.168.0.1. Якщо нічого не вийшло, і ви перепробували всі рішення про яких я писав вище, то опишіть свій випадок в коментарях. Не забувайте, це може бути апаратна поломка роутера. Зверніть увагу на роботу індикаторів. І постарайтеся згадати, після чого почалися проблеми.