Як підключити роутер D-link? На прикладі D-link DIR-615

Як підключити роутер D-link? На прикладі D-link DIR-615

Вітання! У цій статті ми будемо підключати роутер D-link DIR-615. Показувати я буду на прикладі цієї моделі, але інструкція підійде для всіх роутерів D-link: DIR-300, DIR-320 і т. Д. Розглянемо саме процес підключення роутера. Підключимо харчування, інтернет, і комп'ютер по кабелю, або по бездротовому Wi-Fi мережі. Дам посилання на інструкції по входу в настройки роутера і по налаштуванню Wi-Fi, інтернету і т. Д. Простіше кажучи, ви зможете самостійно підключити і налаштувати новий роутер D-link.

Ось так виглядає роутер D-link DIR-615, коли ви його тільки купили:

Підключення D-link DIR-615

У вас може бути інша модель, це не важливо. Головне, нам потрібно це все правильно підключити. Якщо підключити неправильно, то навряд чи вийде налаштувати роутер, не те що б користуватися ним.

Нам потрібно:

  • Підключити харчування до роутера
  • Якщо не загоряться індикатори, то включити харчування кнопкою на пристрої
  • Підключити комп'ютер, планшет, телефон до роутера. Можна по кабелю, або по Wi-Fi
  • Підключити інтернет до роутера D-link. Кабель від інтернет-провайдера, або від ADSL модему
  • Зайти в налаштування нашого роутера і налаштувати його.

Давайте розглянемо всі більш докладно.

Підключення роутера D-link до комп'ютера і провайдеру

Спочатку візьміть адаптер харчування, і підключіть його до маршрутизатора. Потім, включите його в розетку. Якщо роутер не включили, то увімкніть живлення кнопкою на самому роутері. Далі, якщо ви хочете підключити роутер до комп'ютера, або до ноутбука з мережевого кабелю (налаштовувати найкраще саме по кабелю), то візьміть мережевий кабель, який йде в комплекті з роутером, і підключіть з його допомогою ноутбук, або комп'ютер. Один кінець кабелю підключаємо до гнізда на комп'ютері, а другий коннектор в LAN роз'єм на роутері. На роутерах D-link, LAN роз'єми зазвичай чорного кольору. Вони підписані LAN. Ось так:

Підключення комп'ютера до роутера D-link

Можете підключиться і по Wi-Fi мережі. Просто включите роутер, і з'явиться нова Wi-Fi мережу, до якої можна підключиться. Можливо, вам стане в нагоді ця інструкція по підключенню ноутбука до бездротової мережі.

Якщо ви підключили комп'ютер до роутера, і бачите на комп'ютері статус підключення: "Без доступу до інтернету", або "Обмежено" і інтернет не працює, то це нормально, адже ми ще навіть не підключили інтернет до нашого Д-лінку і не налаштували його .

Підключаємо інтернет до D-link

Швидше за все, у вас в будинку просто кабель від провайдера, або ADSL модем. У першому випадку, ми беремо кабель від інтернет-провайдера, і підключаємо його в WAN роз'єм роутера. Він на D-link DIR-615 - жовтого кольору. Якщо у вас інтернет через модем, то кабель від модему так само підключаємо в WAN роз'єм на роутері.

Підключення інтернету в WAN роз'єм роутера D-link

Швидше за все, навіть після підключення кабелю інтернету, інтернет на комп'ютері (або іншому пристрої, який ви підключили) не запрацює. Це тому, що потрібно налаштувати роутер на роботу з інтернет провайдером. Про це я писав у статті: при налаштуванні роутера пише «Без доступу до інтернету», або «Обмежено» і немає з'єднання з інтернетом.

Вам потрібно зайти в налаштування роутера, ось інструкція для D-link, і налаштувати його. Якщо ви підключили всі правильно, але в налаштування зайти не можете, то подивіться цю статтю. Головне - потрібно правильно вибрати тип з'єднання, і задати потрібні параметри, які використовує ваш інтернет-провайдер. Тоді інтернет через роутер почне працювати. Так само, налаштуйте бездротову мережу, і встановіть пароль на Wi-Fi.

Найкраще, налаштовувати роутер по докладної інструкції. У нас є така інструкція для моделі D-link DIR-615. Але, на її прикладі можна налаштувати і інші маршрутизатори Д-лінк. Подивіться, можливо я вже додав докладні статті по інших моделях. Дивіться в розділі Налаштування роутера - D-link, або запитуйте в коментарях.