Установка і зміна пароля Wi-Fi мережі на Tp-link TL-WR741ND (TL-WR740N)

Установка і зміна пароля Wi-Fi мережі на Tp-link TL-WR741ND (TL-WR740N)

Зміна пароля для свого Wi-Fi мережі, це напевно найпопулярніша настройка, яку всі намагаються виконати самостійно. Ну погодьтеся, нерозумно ж викликати майстра, тільки для того, що б він встановити, чи змінив пароль вашої бездротової мережі. Зараз я докладно розповім як налаштувати захист Wi-Fi мережі на двох популярних роутерах: Tp-link TL-WR741ND, і Tp-link TL-WR740N. Це дійсно дуже популярні маршрутизатори, так що інструкція стане в нагоді багатьом.

Зміна пароля Wi-Fi на Tp-link TL-WR741ND

Що стосується установки пароля на бездротову мережу, то це потрібно робити ще в процесі першої настройки маршрутизатора. Якщо ви цього не зробили, то дотримуйтесь цієї інструкції. Ну а змінюють пароль як правило в тому випадку, коли його успішно забули, або коли є підозри, що до Wi-Fi вже підключилися кілька сусідів 🙂 Якщо ви забули свій пароль, то його можна згадати в настройках комп'ютера, або подивитися пароль в налаштуваннях маршрутизатора Tp-Link.

Або ж зайти в налаштування роутера, і подивитися там ключ, або встановити новий. Зробити це дуже просто.

Інструкція по зміні пароля на Tp-link TL-WR740N

Виконати ці настройки можна як з комп'ютера, так і з мобільного устрйоства. Головне, ви повинні бути підключені до роутера, в моєму випадку це Tp-link TL-WR740N. Підключитися можна як по Wi-Fi мережі, так і за допомогою мережевого кабелю. Ось так:

Підключення до TL-WR740N з мережевого кабелю

Після підключення нам потрібно зайти в налаштування. Відкрийте браузер, і перейдіть за адресою  //tplinkwifi.net , або 192.168.0.1 . З'явиться запит логіна і пароля. За замовчуванням - admin і admin (ці дані, і адреса панелі управління вказані знизу маршрутизатора). Якщо ви ці дані вже міняли, то вкажіть свої. Ну а якщо забули їх, то доведеться скидати всі налаштування, і налаштовувати маршрутизатор заново.

Установка пароля в налаштуваннях TL-WR740N

Далі переходимо в розділ Бездротовий режим (Wireless) - Захист бездротового режиму (Wireless Security). Якщо ви встановлюєте пароль перший раз, то ставимо позначку біля пункту  WPA / WPA2 - Personal (рекомендується) , далі в меню Версія  (Version) вибираємо WPA2-PSK , і в поле Пароль бездротової мережі (Wireless Password) придумуємо, і записуємо пароль, який буде використовуватися для підключення до вашого Wi-Fi. Пароль повинен бути мінімум з 8 англійських букв і цифр. Можна використовувати тільки цифри, тільки в такому випадку пароль вийде не дуже надійним.

А якщо ви хотів згадати, чи змінити пароль, то просто подивіться його, або задайте новий в поле  Пароль бездротової мережі . Натисніть кнопку Зберегти (Save).

Tp-link TL-WR741ND: зміна пароля Wi-Fi

На цьому все. Постарайтеся не забути встановлений пароль.

Якщо виникнуть проблеми з підключенням після зміни ключа Wi-Fi

Можливо, після зміни пароля бездротової мережі, при підключенні комп'ютера до цієї мережі буде з'являтися помилка "Windows не вдається підключитися до ...", або "Параметри мережі збережені на цьому комп'ютері ...". У таких випадках, потрібно просто видалити Wi-Fi мережу в налаштуваннях, і повторно встановити з'єднання. Як це зробити, я писав в цій статті. А якщо у вас Windows 10, то інструкція тут.