Wi-Fi підключений, а інтернет не працює. Сторінки не відкриваються

Wi-Fi підключений, а інтернет не працює. Сторінки не відкриваються

Не рідко доводиться стикатися з проблемою, коли після підключення пристрою до Wi-Fi мережі не працює інтернет. Підключення є, все начебто добре, а інтернет не працює. Сторінки в переглядачі відкриватися, програми не бачать підключення до інтернету. Як правило, така проблема з'являється під час налаштування Wi-Fi роутера. Але, часто бувають випадки, коли все працює, доступ до інтернету є, і в якийсь момент він просто зникає. При цьому, той же ноутбук, смартфон, або планшет до Wi-Fi підключені, а в інтернет не заходить.

Сам не раз стикався з такою проблемою. Причин і рішень дуже багато. Тому, головне в усьому по порядку розібратися. Зрозуміти хто винен в цій ситуації і усунути проблему. Ясна річ, що винен або Wi-Fi роутер (що частіше все), або наше пристрій, на якому перестав працювати інтернет. Це може бути комп'ютер, ноутбук, планшет, телефон і т. Д. Не важливо. Результат один - підключення до бездротової мережі є, а інтернету немає.

Що б було зрозуміло, розділимо статтю на три пункти:

  • Що робити, якщо проблема з-за роутера.
  • Рішення проблеми на ноутбуці, стаціонарному комп'ютері.
  • І рішення проблеми з інтернетом на мобільних пристроях (планшети, смартфони).

І так, як я вже писав вище, нам потрібно знайти причину, по якій інтернет на нашому пристрої не працює. Як показує практика, в основному винен роутер , сама Wi-Fi мережу. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою при налаштуванні роутера , то переходите за посиланням, і читайте окрему статтю з рішеннями: при налаштуванні роутера пише «Без доступу до інтернету», або «Обмежено» і немає з'єднання з інтернетом. Там все детально описано і показано.

При виникненні проблеми, коли Wi-Fi підключений, але інтернет не працює, завжди в першу чергу перевіряйте роутер і інтернет підключення, як я це описував вище. Так як причина дуже рідко криється в самих ноутбуках, смартфонах, планшетах, і інших пристроях.

Якщо інтернет по Wi-Fi не працює через проблеми в роутері

Як дізнатися і перевірити? Дуже просто. У вас швидше за все є кілька пристроїв, які можна підключити до Wi-Fi. Підключаємо їх до своєї мережі, і якщо інтернет не працює ні на одному пристрої, то проблема точно в роутері. Або, можна підключити ваш ноутбук (смартфон, планшет) до іншої Wi-Fi мережі і перевірити роботу. Після того, як ви переконалися що проблема в роутері, то можна пробувати її вирішити:

  • Для початку, просто перезавантажте свій роутер. Можна навіть кілька разів.
  • Обов'язково потрібно переконається, що інтернет оплачений, і немає ніяких проблем на стороні провайдера. Що б це з'ясувати, можна зателефонувати в підтримку інтернет-провайдера. Так само, ви можете підключити інтернет безпосередньо до комп'ютера (якщо є така можливість), щоб переглянути чи буде він працювати без роутера.
  • Перевірте, чи правильно підключено дроти до роутера. Так само подивіться на індикатори на даному маршрутизаторі (блимають вони, як зазвичай).
  • Якщо інтернет без роутера працює, то потрібно перевірити настройки. Можливо, злетіли настройки, і роутер не може підключиться до інтернету, встановити з'єднання з інтернет-провайдером. Я не знаю який у вас роутер, тому шукайте інструкцію для вашого виробника у нас на сайті, в розділі "Налаштування роутера" (меню зверху).
  • Якщо Wi-Fi мережу не ваша, то цілком можливо що в її роботі з'явилися якісь проблеми. Або, наприклад, сусід не сплатив інтернет 🙂

Ось ще докладну статтю по цій проблемі, яка вам точно стане в нагоді: роутер не роздає інтернет по Wi-Fi. Що робити?

Ноутбук до Wi-Fi підключений, але доступу в інтернет немає

Якщо проблема виникла лише на ноутбуці, або стаціонарному комп'ютері, то потрібно перевірити деякі налаштування. Після підключення, у вас швидше за все буде жовтий знак значок біля іконки підключення, і статус "Без доступу до інтернету" , або "Обмежено" .

Wi-Fi підключений, але інтернет не працює

А при спробі відкрити сайт, ми побачимо помилку "Сторінка недоступна" .

Чи не відкриваються сторінки по Wi-Fi

У нас на сайті вже є велика стаття за рішенням помилки "Без доступу до інтернету" в Windows 7. Якщо у вас Windows 10, то дивіться цю статтю.

Насамперед я б радив перезавантажити ноутбук, і перевірити виставлено чи автоматичне отримання IP-адреси у властивостях бездротового з'єднання. Зробити це можна так:

Рішення проблеми з Wi-Fi на ноутбуці

У статтях, посилання на які я давав вище, цей процес я описував докладніше. Так само, там є інші варіанти вирішення.

Зверніть увагу. Можливо, у вас в браузері з'являється помилка DNS, або щось в цьому роді. В такому випадку, дивіться окрему статтю за рішенням помилки "Неможливо знайти DNS-адресу сервера".

Що робити, якщо Wi-Fi на телефоні (планшеті) підключений, але інтернет не працює?

На мобільних пристроях, які працює на Android, iOS, або Windows Phone, точно така ж ситуація. Підключення до бездротової мережі може бути встановлено, але сторінки в браузері відкриватися не будуть.

Чи не працює інтернет по Wi-Fi на смартфоні Android

До речі, на Android пристроях значок підключення до Wi-Fi може бути сірим замість синього. В такому випадку, перевірте, чи правильно виставлена ​​дата і час. Якщо ви впевнені, що проблема саме в вашому пристрої, а не в Wi-Fi мережі, то перезавантажте своєму мобільний пристрій, і спробуйте підключиться заново. Так само, перевірте як буде працювати інтернет при підключенні до інших бездротових мереж.

Обов'язково подивіться поради зі статті чому на Android планшеті, або смартфоні не працює інтернет по Wi-Fi?

Якщо поради не допомогли, то опишіть свою проблему в коментарях. Постараюся щось порадити.