miwifi.com і 192.168.31.1 - вхід в настройки роутера Xiaomi

miwifi.com і 192.168.31.1 - вхід в настройки роутера Xiaomi

Давайте вгадаю, ви хотіли зайти в налаштування свого роутера Xiaomi, але щось пішло не так. Вгадав? У цій статті я постараюся докладно показати, як виконати вхід в панель управління роутера за адресою miwifi.com, або 192.168.31.1. Простіше кажучи, як відкрити в браузері сторінку з настройками. Ця сторінка називається web-інтерфейс. Чомусь його часто називають особистий кабінет. Хоча це різні речі, але сьогодні не про це.

І так, зайти в налаштування маршрутизатора Xiaomi можна по IP-адресою 192.168.31.1 (ця адреса встановлений за замовчуванням), або через хостнейм miwifi.com. Саме цей адреса вказана на корпусі роутера:

miwifi.com

Без цього взагалі ніяк. Щоб виконати першу настройку роутера - потрібен доступ до web-інтерфейсу. Щоб змінити пароль, або ще якісь параметри, так само потрібно заходити в панель управління. Зрозуміло, немає необхідності заходить туди кожен день, але все ж.

Я буду показувати на прикладі свого роутера Xiaomi mini WiFi. Але дотримуючись цієї інструкції, ви так само зможете виконати вхід в настройки роутера Xiaomi WiFi MiRouter 3, Mi WiFi 3c, Xiaomi Mi WiFi Router 3G, Mi WiFi Router HD, Pro R3P і Xiaomi Mi Nano.

Якщо ви хочете налаштовувати і управляти роутером з телефону або планшета, то найкраще це робити через фірмовий додаток "Mi Wi-Fi", яке можна встановити з Google Play на Android і з App Store для пристроїв на iOS. Але через браузер так само можна. Якщо ви не хочете встановлювати додаток.

В кінці цієї статті я постараюся відповісти на найпопулярніші питання по цій темі. Наприклад: як відкрити настройки російською, або англійською мовою, який пароль вводити при вході, а так само поділюся посиланнями на інші корисні статті.

Як зайти в web-інтерфейс Xiaomi за адресою miwifi.com або 192.168.31.1?

Насамперед підключаємося до маршрутизатора. Можна з'єднати його з комп'ютером, або ноутбуком за допомогою мережевого кабелю. Але, так як з роутерами Xiaomi в комплекті немає мережевого кабелю (принаймні з моделлю mini), то це не дуже актуально. Але про всяк випадок показую як це зробити (зверніть увагу, що в синій порт у вас може бути підключений інтернет, у мене він просто не підключений на момент зйомки фото).

Підключення до роутера Xiaomi по LAN для входу в web-інтерфейс

Або підключіться до Wi-Fi мережі зі свого ноутбука, телефону, планшета і т. Д. Якщо роутер новий, то мережа буде з заводським ім'ям і не захищена паролем.

Підключення до Wi-Fi мережі Xiaomi

Після підключення відкрийте на своєму комп'ютері, або мобільному пристрої будь-який браузер (раджу стандартний Internet Explorer або Microsoft Edge) і перейдіть за адресою  miwifi.com   (можна набрати з // вийде //miwifi.com).

miwifi.com - вхід в настройки роутера

Якщо настройки за цією адресою будуть не доступні і ви побачите помилку, то спробуйте зайти на  192.168.31.1 . Так само можна набирати з //

192.168.31.1 - панель управління роутера Xiaomi

Адреса вводимо саме в адресному рядку браузера, а не в пошуковій. А то замість панелі управління відкриється Яндекс, або Google з результатами пошуку.

Зверніть увагу! З цієї інструкції можна отримати доступ до маршрутизатора на оригінальній прошивці. Якщо у вас встановлена ​​прошивка OpenWRT, або Padavan, то адреса швидше за все буде 192.168.1.1, або 192.168.0.1 Якщо сторінка з настройками не відкривати, то рішення дивіться в статті: не входить на 192.168.31.1 і miwifi.com.

Якщо роутер ще не був налаштований, то відкриється вікно з пропозицією встановити програму на мобільний пристроїв. Пропускаємо його і переходимо до налаштування маршрутизатора. Можете дивитися на прикладі налаштування Xiaomi mini WiFi.

Перший вхід в настройки маршрутизатора Xiaomi

Якщо роутер у вас вже налаштований, то з'явиться запит пароля. Цей пароль ви (або хтось інший) встановлювали в процесі першої настройки. Це не пароль від Wi-Fi мережі (але вони можуть збігатися).

Пароль за адресою miwifi.com

І вже після авторизації (якщо ви правильно вкажете пароль) з'явиться web-інтерфейс.

web-інтерфейс маршрутизатора Xiaomi

Якщо ви забули пароль від роутера Xiaomi, то доведеться робити скидання всіх параметрів до заводських. Посилання на інструкцію ви знайдете нижче.

Проблеми зі входом, пароль, мова панелі управління і інша інформація

Сам процес доступу до web-інтерфейсу ми вже розглянули. Хочу ще відповісти на кілька запитань і пояснити деякі нюанси. Як показує практика, не завжди вдається без проблем зайти в налаштування маршрутизатора.

  • Що робити, якщо сторінка з настройками не відкривається? З'являється помилка, сайт Xiaomi, або пошукова система.  Обов'язково перевірте підключення до роутера. Будь-то по кабелю, або по Wi-Fi. Зверніть увагу, що ви повинні бути підключені тільки до роутера Xiaomi. Може ви підключилися по кабелю, а ноутбук ще до якоїсь Wi-Fi мережі підключений. Спробуйте змінити браузер. Зверніть увагу, в якому рядку ви вводите адресу miwifi.com. Спробуйте зайти на 192.168.31.1. І якщо є можливість - зайдіть з іншого пристрою. Так само можна виконати скидання налаштувань маршрутизатора до заводських.
  • Як відкрити miwifi.com російською, або англійською мовою?  Мова панелі управління ніяк не залежить від того, за якою адресою, або як ви будете в неї входити. Це залежить від прошивки. Відразу скажу, що оригінальної прошивки Xiaomi російською мовою немає. Панель управління може бути або на китайському (як на моєму Xiaomi mini WiFi), або в кращому випадку на англійському (можна спробувати оновити прошивку на англійську). Якщо інтернет через роутер вже працює, то настройки можна перевести в браузері Хром, або Яндекс Браузер.

    miwifi.com російською мовоюПомилка перекладу ідеальний і зовнішній вигляд сторінки трохи псується, але так набагато зручніше виконувати настройку.

  • Який пароль потрібно ввести при вході в налаштування?  В стаття я про це вже писав. Коли ви заходите в налаштування маршрутизатора перший раз, то буде запропоновано вказати пароль не буде. Навпаки, в процесі першого встановлення його необхідно придумати і встановити. Надалі, коли ви будете заходити на miwifi.com, необхідно буде вводити пароль, який захищає настройки. І якщо ви його забули, то доведеться робити скидання до заводських параметрах.

На цьому все. Чекаю ваших відгуків і питань в коментарях. Всього доброго!