Помилка "Неможливо підключитися до цієї мережі" в Windows 10

Помилка «Не вдається підключитися до цієї мережі» в Windows 10

Вирішив написати про можливі рішення ще однієї проблеми з підключенням до Wi-Fi в Windows 10. Це помилка  "Неможливо підключитися до цієї мережі" . Коли ми в списку доступних мереж вибираємо потрібну нам мережу, натискаємо підключиться, начебто йде підключення, але з'являється напис "Неможливо підключитися до цієї мережі". У Windows 10 це виглядає ось так:

Windows 10:

З'являтися ця помилка може через що завгодно: якийсь збій в самій системі, або на роутері, зміна параметрів Wi-Fi мережі (пароль, тип шифрування), і т. Д. До речі, найпопулярніша причина, це як раз зміна пароля Wi-Fi мережі. Якщо при спробі підключити свій ноутбук на Windows 10 до Wi-Fi ви бачите помилку що це не можливо, то є кілька способів, які можуть вам допомогти. Зараз ми їх розглянемо.

"Неможливо підключитися до цієї мережі". Як виправити?

Насамперед, перезавантажте ноутбук і роутер. Дуже часто, звичайна перезавантаження допомагає, і не потрібно буде копатися в настройках.

Якщо ж цей спосіб не допоміг, то потрібно видалити мережу на вашому комп'ютері, забути її. Зробити це так само не складно. Натисніть на іконку підключення до Wi-Fi і виберіть Мережеві параметри .

Мережеві параметри в Windows 10

Далі, на вкладці Wi-Fi виберіть Управління параметрами мережі Wi-Fi .

Управління параметрами мережі Wi-Fi

Виберіть мережу, до якої не вдається підключитися, і натисніть на кнопку Забути .

Після цього, спробуйте заново підключиться до своєї Wi-Fi мережі. Потрібно буде вказати пароль. Можете дивитися цю інструкцію з підключення. Більш докладно про те, як "забути" мережу в Windows 10, я писав тут.

Оновлення: спробуйте відключити антивірус

У коментарях Алекс порадив відключити антивірус. Йому це допомогло, помилка "Неможливо підключитися до цієї мережі" пропала, і він зміг підключиться до інтернету. Так що, обов'язково спробуйте у себе відключити антивірус. Як правило, потрібно натиснути правою кнопкою на іконку антивіруса на панелі повідомлень, і вибрати щось типу "призупинити захист".

Якщо вам відомі інші варіанти вирішення проблеми "Неможливо підключитися до цієї мережі", яка з'являється в Windows 10, то ви можете поділитись ними в коментарях.

Оновлення: оновлюємо конфігурацію обладнання

Знову ж, в коментарях Артем написав, що від помилки "Неможливо підключитися до цієї мережі" він позбувся оновленням обладнання в диспетчері пристроїв. Михайло підтвердив, що йому так само допоміг цей спосіб. Тому, вирішив додати це рішення до статті.

Досить зайти в диспетчер пристроїв, і натиснути на кнопку "Оновити конфігурацію устаткування".

Оновлення конфігурації обладнання в Windows 10

Можливо, вам цей спосіб так само допоможе. Напишіть про результати в коментарях.

Оновлення: змініть канал Wi-Fi мережі

Є інформація, що помилка "Неможливо підключитися до цієї мережі" може з'являтися через те, що Wi-Fi мережу, до якої не виходить підключиться працює на 12-те, чи 13-те каналі.

Для початку я раджу кілька разів перезавантажити роутер. Можливо, він автоматично вибере інший канал, і все підключиться (якщо проблема в цьому). Якщо не спрацює, то можна самому змінити канал в настройках роутера по цій інструкції: //help-wifi.com/sovety-po-nastrojke/kak-najti-svobodnyj-wi-fi-kanal-i-smenit-kanal-na- routere /.

Спробуйте налаштувати канал, тільки не 12, або 13-тий. Якщо це не вирішив проблему, то рекомендую назад поставити автоматичний вибір каналу.

Оновлення: включіть і вимкніть режим "У літаку"

У коментарях підказали, що це допомогло вирішити проблему з підключенням до бездротової мережі. Відкрийте центр повідомлень і активуйте режим "У літаку". Потім вимкніть його натиснувши на кнопку ще раз.

Рішення проблеми з підключенням до Wi-Fi в Win 10 активацією режиму

Спасибі Марії за підказку. Поділіться в коментарях своїм рішенням!

Оновлення: видаліть Wi-Fi адаптер для його переустановлення

І знову рада з коментарів. Олексій розповів, що ця помилка у нього з'явилася після оновлення Windows 10. Нічого не допомогло крім видалення Wi-Fi адаптера в диспетчері пристроїв. Зробити це не складно.

Неможливо підключитися до цієї мережі після поновлення Windows 10

Після оновлення конфігурації обладнання (кнопка в диспетчері пристроїв), або перезавантаження комп'ютера адаптер буде встановлено повторно. У Олексія помилка зникла і комп'ютер підключився до Wi-Fi мережі.