Як підключити бездротову мишку та клавіатуру до телевізора LG Smart TV?

Як підключити бездротову мишку та клавіатуру до телевізора LG Smart TV?

У минулій статті ми підключали наш телевізор до інтернету, а в цій інструкції я детально розповім як до сучасного телевізора LG підключити бездротову, або дротову мишку та клавіатуру. Я вже писав, що без підключення до інтернету функція Smart TV практично безглузда. Так ось, без клавіатури і мишки в ній теж особливо не попрацюєш. Управляти самою системою пультом ще можна, а ось набирати текст, це мука. Та й мишкою набагато зручніше і швидше можна працювати зі Smart TV, і не тільки в телевізорах компанії LG.

Звичайно ж, якщо у вас є фірмовий пульт LG Magic Remote, то це трохи рятує ситуацію, хоча, набирати з його допомогою текст не дуже зручно. Тому, якщо ви активно використовуєте смарт функції свого телевізора, то краще до нього підключити клавіатуру і мишку. А ще краще, бездротову клавіатуру і мишу. У телевізорів LG начебто немає якихось серйозних проблем з підтримкою цих пристроїв. Все працює як годинник.

Я покажу на прикладі клавіатури Rapoo E9270p 5GHz Wireless Ultra-Slim і мишки Rapoo 3710p. Підключати всі це добро ми будемо до телевізора LG 32LN575U. Модель ще 2013 року року. Думаю, що на новіших телевізорах проблем бути не повинно. Знову ж, з'явиться можливість, спробую підключити до більш новому телевізору. Крім мишки Rapoo пробував підключати ще мишку Asus. Все відмінно працювало. З провідними пристроями так само все відмінно.

Підключаємо мишку та клавіатуру до телевізора LG

Все набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Беремо адаптер від мишки, або клавіатури, або обидва (як в моєму випадку) і підключаємо їх в USB роз'єм нашого телевізора.

Підключаємо бездротові адаптери до телевізора

У цей момент на телевізорі повинні з'явиться повідомлення, що підключені нові устрйоства. Ці повідомлення дуже швидко зникають з екрану.

На цьому все :) Підключене миша, або клавіатура вже повинні працювати. Включайте Smart TV і перевіряйте. На екрані телевізора повинен з'явиться курсор.

Як підключити мишку до телевізора LG Smart TV

Роботу клавіатури можете перевірити в браузері. Або, наприклад, при пошуку відео на YouTube.

Бездротова клавіатура до телевізора LG

Ось така невелика і проста інструкція. Якщо у вас виникли проблеми з підключенням якихось конкретних пристроїв, то поділіться будь-ласка інформацією в коментарях. Або просто розкажіть як вам Smart TV :)