Огляд TP Link Archer C6 - двохдіапазонний, гігабітний MU-MIMO Wi-Fi роутер

Огляд TP-Link Archer C6 - двохдіапазонний, гігабітний MU-MIMO Wi-Fi роутер

Познайомився з TP-Link Archer C6, вивчив його характеристики, подивився настройки, почитав відгуки і готовий поділиться своєю думкою про це роутере і зробити невеликий огляд. Якщо ви придивляєтеся до Archer C6 і замислюєтеся про покупку даного маршрутизатора, то можливо, ця стаття вам стане в нагоді. Якщо ви вибираєте маршрутизатор для дому, плануєте підключати до нього всі свої пристрої і використовувати підключення для звичайних завдань (перегляд сайтів, відео, завантаження файлів, онлайн ігри і т. Д.) І не хочете витрачати великі гроші на флгманскіе моделі, то Archer C6 швидше за все вам підійде. У нього відмінні технічні характеристики, адекватна ціна і стильний зовнішній вигляд (на мій погляд).

Спочатку розповім про технічні характеристики, функції і технологіях, які є в цій моделі. TP-Link Archer C6 обладнаний гігабітними портами (що дуже важливо, якщо швидкість вашого підключення до інтернету вище 100 Мбіт / с). Звичайно ж це двохдіапазонний роутер. Крім підтримки звичайних стандартів 802.11 b / g / n (2.4 ГГц), в ньому реалізована підтримка стандарту 802.11ac і можливість роздавати Wi-Fi мережу на частоті 5 ГГц. І що не менш важливо, в цьому роутере є функція MU-MIMO, яка до недавнього часу зустрічалася тільки в флагманських роутерах. Завдяки підтримці MU-MIMO збільшується пропускна здатність бездротової мережі. Роутер з пристроями "спілкується" не по черзі (як це відбувається на роутерах без підтримки MU-MIMO), а одночасно з двома пристроями. Відмінно реалізований режим точки доступу.Досить просто перемкнути роутер в даний режим роботи в веб-інтерфейсі.

TP-Link Archer C6

П'ять незнімних антен забезпечують потужний і стабільні сигнал Wi-Fi мережі. 4 зовнішні антени і 1 внутрішня. Плюс до всього, в Archer C6 є функція Beamforming. Вона покращує покриття Wi-Fi мережі шляхом визначення місцезнаходження пристроїв і фокусування сигналу в їхній бік. Думаю, що для трикімнатної квартири цього роутера без проблем вистачить (в плані покриття Wi-Fi мережі). І ще трохи технічної інформації про Archer C6:

  • Швидкість Wi-Fi мережі: до 300 Мбіт / с в діапазоні 2.4 ГГц і до 867 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц.
  • Швидкість WAN / LAN портів - до 1000 Мбіт / с (1 Гб / с).
  • Підтримка технології MU-MIMO і Beamforming.
  • 4 зовнішні та 1 внутрішня Wi-Fi антена. Антени незнімні. Про потужність інформацію не знайшов.
  • Підтримка додатка TP-LINK Tether (настройка і управління роутером). Детальніше читайте в цій статті.
  • Режим точки доступу.
  • Є підтримка IPTV.
  • Батьківський контроль, гостьова Wi-Fi мережу, WDS (бездротовий міст), блокування пристроїв по IP / MAC-адресу, віддалене управління і багато інших функцій.

Роутер TP-Link Archer C6 не обладнаний USB-портом. Це означає, що накопичувачі, принтери, модеми до цього роутера не підключений. Не можна сказати, що це мінус даної моделі. Це просто роутер без USB. Так як багатьом USB-порт просто не потрібен. А якщо він є, то відповідно за нього доводиться доплачувати. А навіщо платити за те, чим ви ніколи не будете користуватися.

Зовнішній вигляд TP-Link Archer C6

Коробочка, в якій поставляється маршрутизатор виглядає ось так:

Упаковка Archer C6 V2

На коробці зазначені основні характеристики та особливості роутера. На зворотному боці є опис основних технологій і функцій. Так само на коробці є QR-код, щоб завантажити програму TP-LINK Tether.

Усередині все добре і надійно упаковано. Комплектація стандартна для роутерів: сам пристрій, мережевий кабель, блок живлення та інструкції. Звичайна інструкція, кабель і адаптер живлення - нічого цікавого.

Комплектація TP-Link Archer C6

Весь роутер виконаний з чорного пластику. Тільки верхня панель зроблена з глянсового пластика з незвичайною структурою, а нижня частина і антени з матового пластика. Звичайно ж на глянцевому панелі видно відбитки пальців і пил. А ще, його дуже складно фотографувати 🙂

Огляд TP-Link Archer C6

Зверху розташований красивий логотип копанні TP-Link і стандартні індикатори, які горять зеленим, неяскравим кольором.

Логотип TP-Link і індикатори

Антени складаються і повертаються, а роутер можна повісити на стіну. Отворів для охолодження плати роутера досить.

Archer C6: вид знизу

Кнопки і порти: 4 LAN і 1 WAN порт, роз'єм Power для підключення адаптера живлення, окрема кнопка для відключення живлення (Power On / Off), кнопка Reset (для скидання налаштувань) і кнопка WPS / Wi-Fi On / Off (для активації функції WPS і відключення / включення трансляції Wi-Fi мережі).

Інтерфейси і кнопки на роутері TP-Link Archer C6

У TP-Link Archer C6 встановлено новий, простий і красивий веб-інтерфейс.

Веб-інтерфейс TP-Link Archer C6

Про налаштування цього роутера і відповідно про самому веб-інтерфейсі я докладно розповідав в цій статті: //help-wifi.com/tp-link/kak-nastroit-marshrutizator-tp-link-archer-c6/

Гарний, досить потужний, сучасний і функціональний маршрутизатор. Оптимальне рішення для дому або квартири. TP-Link Archer C6 - це відмінний вибір, коли не хочеться купувати найдешевший роутер, і немає необхідності / можливості переплачувати за флагманські моделі. Єдине, в ньому немає USB-порту. Але якщо він вам не потрібен, або ви не знаєте навіщо він вам потрібен, то сміливо можете розглядати цю модель до покупки.