Повільне завантаження файлів при хорошому інтернеті

Повільне завантаження файлів при хорошому інтернеті

Здрастуйте, у мене така проблема. Припустимо качаю що небудь в браузері, швидкість скачки становить 2-3 Мбіт / сек (в окремих випадках доходить до 12). Заходжу в гру і швидкість різко збільшується до 40-70 Мбіт / сек. Так само проблем немає при перегляді відео в ютубі, або при завантаженні сторінок. Тільки при стрибку файлів. Намагався скидати настройки мережі, змінювати браузер, але нічого не допомагає. Використовую модем YOTA 4g Lite.

Брандмауер Windows вимкнено, інакше модем YOTA відмовляється видавати хорошу швидкість з ним. Раніше все було нормально, так само повертав ПК до точки відновлення, коли все ще було добре, але теж не допомогло.

Добрий день. У вашій ситуації є кілька важливих і не дуже зрозумілих моментів.

  1. У браузерах, при завантаженні файлів швидкість зазвичай вказана в Мб / с. Швидкість завантаження 3 Мб / с, це приблизно 30 Мбіт / с.
  2. Як і де ви дивитеся швидкість в грі? Швидкість чого? Вона там точно вказана в Мбіт / с? Якщо це саме швидкість завантаження файлів, то навряд чи вона вказана в Мбіт / с.
  3. Швидкість саме в Мбіт / с найкраще перевіряти по цій інструкції.
  4. Швидкість завантаження сильно залежить від сервера, з якого йде завантаження файлу. Ця швидкість може бути обмежена вручну, або в залежності від навантаження на сервер.
  5. У вас інтернет через стільникову мережу (через модем YOTA 4g Lite). Таке підключення, як правило, видає дуже нестабільну швидкість. Швидкість може сильно падати і підніматися.

Можна взяти цей модем, підключити до іншого комп'ютер і перевірити швидкість завантаження файлів.

Якщо що, я на зв'язку в коментарях нижче.