Wi-Fi роутер став "втрачати" пакети

Wi-Fi роутер став «втрачати» пакети

Добрий день. Виникла така ситуація.

Є роутер Upvel ur-325bn. Працював терпимо. Але останнім часом стали пропадати пакети, навіть до основного шлюзу. В даний момент не маю можливості перевірити. справа в роутері або ж немає. Але у всіх інших користувачів цього шлюзу проблем немає. Так само, є підозри, що пошкоджений Wan-порт, або сам кабель. Але я не є фахівцем в цій галузі і тому, зрозуміти, що саме тут не так, не можу. Адже для цього потрібно, або підключити кабель безпосередньо до пк, що неможливо з за розміщення меблів, або спробувати інший роутер, що так само в даний момент є складним. Трасування і дані пінгів докладу в опис.

Пінг до роутера з втратою пакетів

Роутер втрачає пакети

Допоможіть розібратися, варто звернути увагу саме на роутер, або ж шукати проблему в кабелі (Адже на ньому, є скручування, які я вже перевіряв).

відповідь

Добрий день. Так, втрати пакетів дійсно є. Але я не дуже зрозумів. 192.168.1.2 - це адреса вашого роутера UPVEL UR-325BN. До речі, непогано б зробити пінг до нього (ping -t 192.168.1.2). А 10.101.0.1 - це вже провайдер? Який у вас інтернет?

У будь-якому випадку, думаю, що проблема точно не з'єднанні між комп'ютером і роутером. Якщо на кабелі (від провайдера) є скручування, або проблеми з самим коннектором, WAN портом - то це дуже погано. І втрати пакетів можуть бути через це.

Найпростіше рішення - підключити кабель безпосередньо до ПК і зробити пінг. Може позичте у кого-то ноутбук, чи перенесіть ПК до кабелю. Я впевнений, що там так само будуть втрати пакетів. Тоді вже потрібно вирішувати проблеми з кабелем. Міняти його, обжимати заново.

Якщо безпосередньо все буде добре, то потрібно пробувати з іншим роутером, або ваш роутер перевіряти з іншим кабелем.