Після скидання налаштувань роутера не підходять заводські логін / пароль (TP-Link)

Після скидання налаштувань роутера не підходять заводські логін / пароль (TP-Link)

Я зіткнувся з такою проблемою що у мене почав глючити роутер (відключати часом інтернет, а після перезавантаження все нормалізувалося) ну я вирішив увійти в налаштування роутера через IP 192.168.1.1 після введення логіна і пароля, сторінка перезавантажилась і висвітилося повідомлення "Authentication failed: invalid username or password "(Помилка аутентифікації: невірне ім'я користувача або пароль).

Я подумав що при налаштуванні роутера майстер походу справи змінив дані і мені довелося скинути настройки роутера, і все ж після скидання все одно не можу увійти в налаштування через те, що невірний логін або пароль (використовував заводські admin / admin). Допоможіть прошу!

Роутер: TP-Link WR740N, Windows 7

відповідь

Для початку я рекомендую ще раз зробити скидання налаштувань за інструкцією і переконається, що скидання стався. Ім'я Wi-Fi мережі змінилося на заводське (SSID - вказано знизу роутера)?

TP-Link WR740N ви самі купували, або його надав провайдер? На наклейці, знизу WR740N вказано логін / пароль: admin / admin? Буває, що роутер з встановленою прошивкою провайдера, і за замовчуванням там використовується інший логін / пароль. Можна у підтримки провайдера уточнити цю інформацію.

Спробуйте зайти в налаштування свого роутера TP-Link через інший браузер. А ще краще через інший пристрій.

У нас є ще ось така стаття: не підходить пароль admin на 192.168.1.1 або 192.168.0.1.