Вибір роутера: TP-Link Archer C9 або ASUS RT-AC68U?

Вибір роутера: TP-Link Archer C9 або ASUS RT-AC68U?

Доброго вам дня! Постало питання про зміну роутера. Обираю між Archer C9 і ASUS RT-AC68U. Самому вирішити важко, та й в мережі інформації толком немає. Мій перший роутер був Асус - одні проблеми, після нього довіри до роутера Асус немає. Поміняв його на TP-Link і користуюся вже майже 4 роки. Але останнім часом почала пропадати мережу (рідко), після перезавантаження все нормально. Чув, що Асус потрібно постійно оновлювати. До самої техніці Асус претензій немає, навпаки, вважаю її найкращою. Допоможіть з вибором, все таки роутери не з дешевих, не хотілося б помилитися. Цікавить тільки 2х діапазонні і з гігабітним портом. Наперед дякую.

відповідь

Добрий день. У будь-якому випадку, з вибором вирішувати вам. Ви купуєте роутер за свої гроші, і користуватися ним вам. Я намагаюся ніколи не радити конкретні моделі. Більш того, у вас є доступ до тієї ж інформації про TP-Link Archer C9 і ASUS RT-AC68U що і у мене.

З TP-Link Archer C9 я не знайомий, як і з ASUS RT-AC68U. Робив тільки огляд TP-LINK Archer C8 і писав інструкцію з налаштування (в тому числі для C9).

Упевнений, що обидва ці маршрутизатора будуть без проблем працювати. З приводу того, що ASUS потрібно весь час оновлювати - дурість якась. Ну да, виходять нові прошивки, і їх бажано встановлювати. Не кожен же день, або тиждень. Можна взагалі не оновлювати, якщо все добре працює.

Можете подивитися ще TP-LINK Archer C7, як варіант для домашнього роутера. ASUS RT-AC68U звичайно ж дорожче буде. Але роутер теж непоганий. Відгуків багато.

Ось ще стаття: який Wi-Fi роутер краще купити для дому, або квартири? Вибираємо маршрутизатор. Гляньте, якщо ще не дивилися її.

Беріть той, який більше подобається і підходить за ціною. Зверніть на панель управління, щоб вам було зручно все налаштувати.