IP-адреса роутера Belkin. Як зайти в налаштування?

IP-адреса роутера Belkin. Як зайти в налаштування?

До недавнього часу мені не доводилося стикатися з роутерами Belkin. Ніколи не розглядав ці пристрої всерйоз. Про компанію Belkin звичайно ж чув, але роутери, це не їх основний профіль. Побачив недавно в інтернет-магазині кілька роутерів цього виробника, і вирішив купити. Щоб подивитися, що це за пристрої, як їх налаштовувати і т. Д. Купив найдешевший Belkin Wireless N450 Dual-Band Router. Модель на кшталт F9K1105ru. Чому не зробити нормальні назви.

Про сам роутере я напевно розповім в наступних статтях. Швидше за все в докладної інструкції по налаштуванню. Дуже багато моментів приємно здивували. А в цій статті я хочу детально показати, як зайти в web-інтерфейс роутера Belkin. Як відкрити його панель управління для налаштування.

Там все трохи інакше (якщо ви раніше вже налаштовували інші роутери). На корпусі немає зазначеного IP-адреси, за якою можна зайти в налаштування. Тому, у багатьох насамперед виникає питання: який IP-адреса у роутерів Belkin, як його дізнатися, де подивитися, і як відкрити web-інтерфейс. Зараз розберемося.

В інструкції (яка російською мовою), поштова адреса був призначений // router . За яким потрібно перейти в браузері вашого пристрою після підключення до роутера.

В панелі управління, в настройках локальної мережі я подивився IP-адреса. Сторінку з настройками маршрутизаторів Belkin можна так само відкрити по IP-адресою: 192.168.2.1 .

Вхід в web-інтерфейс роутера Belkin

Спочатку нам потрібно підключиться до маршрутизатора. Зайти в веб-інтерфейс можна як з комп'ютера, або ноутбука, так і з мобільних пристроїв. Якщо на вашому пристрої є мережева карта, то раджу з'єднати його з маршрутизатором за допомогою мережевого кабелю (який можна знайти в комплекті).

Belkin роутер: підключення і вхід в настройки

Або просто підключіться до Wi-Fi мережі. Заводське ім'я Wi-Fi мережі (SSID) і пароль (Password) вказані під ніжкою роутера. На невеликій книжечці (куди, до речі, потім можна записати свій пароль) і на наклейці.

Заводський пароль і ім'я Wi-Fi роутера Belkin

Досить підключиться до Wi-Fi мережі використовуючи зазначений пароль.

Після підключення відкрийте на своєму пристрої будь-який браузер, і перейдіть за адресою // router. Відкривається посібник маршрутизатора.

// router - вхід в web-інтерфейс Belkin

Або по IP-адресою: 192.168.2.

192.168.2.1 - IP-адреса роутера Belkin

Після входу в настройки, ви можете задати необхідні параметри, налаштувати маршрутизатор на підключення до інтернету, змінити ім'я бездротової мережі і пароль.

Якщо не заходить в налаштування маршрутизатора Belkin, з'являється помилка, що сторінка недоступна, або ще щось, то перевірте підключення до маршрутизатора і подивіться настройки IP на комп'ютері. Вони повинні бути виставлені на автоматичне отримання адрес. Детальніше про це в цій статті: //help-wifi.com/oshibki-i-polomki/chto-delat-esli-ne-zaxodit-v-nastrojki-routera-na-192-168-0-1-ili-192 -168-1-1 /.

Якщо ж замість сторінки роутера відкривається пошукова система (з якої, можливо, ви і зайшли на цей сайт), то ви швидше за все не туди вводите адресу в браузері. Адреса потрібно вводить в адресний рядок, а не рядок пошуку. Спробуйте зайти через інший браузер.