Пропадає інтернет, але не з'єднання з роутером

Пропадає інтернет, але не з'єднання з роутером

У гуртожитку встановили роутер. На вихідних, коли мало народу, інтернет відмінно працює. Як тільки стає багато користувачів, спостерігаються постійні збої в роботі. З'являється жовтий трикутник, пропадає інтернет, хоча з'єднання з роутером стабільний. На інших ноутбуках все нормально.

Драйвера нові ставив, IPv4 має автоматичне отримання ip. Доступу до роутера немає.

відповідь:

На перший погляд, проблема проста і зрозуміла. Роутери дуже часто не витримують навантаження, яку створюють на них підключені пристрої, і просто "падають". Як ви і писали, з'єднання з роутером є, але інтернету немає. Так як через навантаження, роутер втрачає з'єднання з інтернетом, і як правило, все починає працювати знову тільки після перезавантаження роутера.

У вас така ж ситуація, інтернет пропадає тоді, коли стає багато користувачів, які підключаються до роутера. І це логічно. Але ви пишіть, що на інших ноутбуках все працює добре, а проблема тільки у вас. Чому так, я вже не знаю. Та й думаю, що так не може бути, і проблеми з інтернетом з'являються у всіх.

Якщо навіть логічно подумати, то зрозуміло, що проблема не в ноутбуці. Адже поки немає навантаження на роутер, то все працює. А так як доступу до роутера немає, і він я так зрозумів не ваш, то і зробити навряд-чи щось можна.