Чи не вдається встановити з'єднання з сайтом. Чи не відкриваються сайти в яндекс.браузер

Чи не вдається встановити з'єднання з сайтом. Чи не відкриваються сайти в яндекс.браузер

Найчастіше помилка "Не вдалося визначити встановити з'єднання з сайтом" з'являється в яндекс.браузер. Цю помилку можна спостерігати і в інших браузерах, при спробі перейти на якийсь сайт. Просто в браузері від Яндекс вона виглядає саме так. Знизу можна ще побачити опис: "Не вдається визначити DNS-адресу сервера ..." Це повідомлення може з'являтися при відкритті якогось конкретного сайту, або всіх сайтів. У підсумку, сайт в браузері просто не відкривається.

Неможливо визначити DNS-адресу сервера в яндекс.браузер

Так само в описі помилки може бути написано: "Сторінка за адресою ... може бути тимчасово недоступна або перенесена на нову адресу".

Чи не вдається встановити з'єднання з сайтом

Я сам не рідко в яндекс.браузер зустрічав повідомлення: "З'єднання скинуто", або "Сайт (наприклад, youtube.com) не дозволяє встановити з'єднання".

яндекс.браузер:

Зараз ми постараємося з'ясувати, що робити в такій ситуації, як виправити помилку і отримати доступ до сайту. Зверніть увагу, що в даному випадку не важливо, який сайт у вас не відкривається: YouTube, Вконтакте, Одноклассники, або якийсь менш популярний ресурс.

Що потрібно зробити (перевірити) в першу чергу:

 • Чи підключений ваш ноутбук, або ПК до інтернету.
 • Перезавантажити комп'ютер і роутер (якщо він є).
 • Перевірити, чи відкриваються сайти (певний сайт) в інших браузерах.
 • Помилка «Не вдається встановити з'єднання з сайтом" в яндекс.браузер з'являється при відкритті одного (декількох) сайтів, або всіх.
 • Скасувати настройки, які, можливо, ви робили перед появою помилки. У тому числі установку програм, антивірусів і т. Д.
 • Відключити VPN. Якщо такі програми, або доповнення в браузері у вас встановлені.
 • Спробуйте зайти в систему під іншим користувачем. Наприклад, під обліковим записом адміністратора. Якщо у вас не один обліковий запис.
 • Якщо проблема з якимось одним сайтом, то цілком можливо, що проблема на стороні сайту. Спробуйте зайти на нього з іншого браузера / пристрої.

Якщо описані нижче рішення не допоможуть, то можете описати свій випадок в коментарях до цієї статті. Напишіть про результати перевірки по кожному пункту.

Чи є підключення до інтернету?

Найчастіше, звичайно, сайти в браузері не відчиняються навіть коли комп'ютер підключений до інтернету (через проблеми з DNS, проксі, антіврусом, вірусами і т. Д.). Та й коли наш комп'ютер не підключений до інтернету, то браузер так і повідомить нам: "Ні підключення до інтернету".

Повідомлення

Браузери зараз розумні 🙂 Але все ж, перш за все раджу перевірити, чи є підключення до інтернету. Зверніть увагу на іконку підключення, на панелі повідомлень. Чи немає біля значка Wi-Fi, або підключення по локальній мережі жовтого знака оклику. І взагалі, чи ваш комп'ютер підключено до Інтернету. Статус підключення повинен бути таким:

Помилка в браузері

Якщо у вас підключення без доступу до інтернету, то дивіться рішення в статтях:

 • Без доступу до інтернету в Windows 7
 • «Підключення обмежене» в Windows 10

Як правило, статус підключення нормальний, але доступу до сайту (або сайтів) все рівно немає.

Якщо не вдається встановити з'єднання з сайтом тільки в яндекс.браузер

Якщо помилка "З'єднання скинуто" (або інша) з'являється тільки в одному браузері, то в такому випадку потрібно очистити куки і кеш в самому браузері. І перевірити настройки проксі і встановлені доповнення (відключити для перевірки всі додатки, особливо VPN, антивіруси і т. Д.).

І так, чистимо кеш і Cookie . Відкрийте яндекс.браузер і натисніть клавіші Ctrl + Shift + Del. Або зайдіть в "Меню" - вкладка "Історія" і натисніть на посилання "Очистити історію".

Вибираємо "За весь час" і виділяємо галочками два пункти: "Файли, збережені в кеші" і "Файли cookie ...".

Очищення історії в яндекс.браузер

Далі натискаємо "Очистити історію".

Перевіряємо налаштування проксі-сервера. Зайдіть в "Меню" - "Налаштування". Знизу натисніть на кнопку "Показати додаткові налаштування". Знайдіть, і натисніть на "Змінити налаштування проксі-сервера". Потім натискаємо на кнопку "Налаштування мережі" і перевіряємо, щоб були прибрані всі галочки. Як на скріншоті.

Налаштування проксі-сервера в Яндекс Браузер

Далі можна спробувати відключити всі доповнення. В меню відкрийте настройки і перейдіть на вкладку "Додатки". Вимкніть всі сторонні додатки.

Чи не відкриваються сайти в яндекс.браузер: 

Після перевірки включите потрібні доповнення назад.

Оновлення: включаємо DNSCrypt

В налаштуваннях Яндекс браузера, в розділі "Безпека" - "Захист від загроз" - "Захист з'єднання" потрібно поставити галочку біля "Використовувати DNS-сервер для шифрування DNSCrypt".

Активація DNSCrypt для шифрування DNS в Яндекс браузері

Це рішення вже кілька разів радили в коментарях. Не знаю як у вас, але у мене DNS-сервер для шифрування DNSCrypt був включений за замовчуванням.

Якщо сайти не відкриваються в усіх браузерах

Далі увагу! Якщо жоден браузер (Chrome, Opera, Mozilla, Internet Explorer, Microsoft Edge) не розкриває сайти, то проблема швидше за все в налаштуваннях проксі-сервера, або в DNS-сервері. Цілком можливо, що браузер не може встановити з'єднання з сайтом через віруси, або антивіруса. Про всіх цих рішеннях я писав в наступних статтях (вони загальні для всіх браузерів):

 • Неможливо знайти DNS-адресу сервера
 • Браузер не відкриває сторінки (сайти)
 • Помилка "Неможливо перетворити DNS-адресу сервера"
 • Ваше підключення не захищене в Chrome, Opera, яндекс.браузер, Аміго

За інструкціями, посилання на які я дав вище, обов'язково спробуйте наступне:

 • Прописати DNS від Google (8.8.8.8 / 8.8.4.4).
 • Перевірити настройки проксі-сервера.
 • Зробити скидання мережевих налаштувань.
 • Тимчасово відключити антивірус.
 • Перевірити комп'ютер на віруси, за допомогою антивірусних утиліт.

Ці дії повинні вам допомогти. Правда, якщо проблема не на стороні самого сайту, або провайдера. Можливо, провайдер просто заблокував доступ до сайту, або ще щось.

Що робити, якщо нічого не допомогло і яндекс.браузер не відчиняє сайти

Для усунення помилки в браузері, коли не вдається встановити з'єднання з сайтом, спробуйте виконати ще кілька дій:

 1. При можливості, підключіть комп'ютер до інтернету іншим способом (до іншої Wi-Fi мережі, наприклад). Перевірте, чи з'являтиметься помилка "З'єднання скинуто".
 2. Видаліть, і встановите заново проблемний браузер. У нашому випадку це швидше за все браузер від Яндекс. Тільки зверніть увагу, що видаливши браузер, будуть видалені всі ваші паролі, закладки, налаштування і т. Д. Чи можете налаштувати синхронізацію, або зберегти їх в файл.
 3. Створіть на комп'ютері ще одного користувача, і зайдіть від його імені. Рішення таке собі, але може допомогти.
 4. Не забуваємо про перевірку комп'ютера на віруси і шкідливі програми.
 5. Зробіть скидання мережевих налаштувань. Ось інструкція. Підійде як для Windows 7 і Windows 8, так і для Windows 10 (хот там є й інший спосіб, через параметри).
 6. Визначте в чому причина, і напишіть про це в коментарях. Як визначити? Відкривши сайти в іншому браузері, через інше підключення і т. Д. Якщо, наприклад, не відкривається Ютуб, або Вконтакте, то перевірте, чи відкриваються інші сайти. Якщо помилка в яндекс.браузер, то перевіряємо всі в інших браузерах. На інших пристроях, через це ж підключення до інтернету.

Чекаю від вас зворотного зв'язку. Пишіть про рішення, які допомогли вам. Задавайте питання. Тільки потрібно описувати все докладно. Всього доброго!