ADSL-модем D-Link 2540U не вдалося підключитися до Інтернету

ADSL-модем D-Link 2540U не вдалося підключитися до Інтернету

Добрий день. ADSL-модем D-Link 2540U не встановлює зв'язок з Інтернет.

Є певна дивина. Для того щоб зайти в налаштування модему потрібно вводити в переглядачі до 192.168.1.1, як зазначено на задній стінці модему, а 192.168.1.2. Перевірено на різних, абсолютно незалежних комп'ютерах. Чи може це свідчити про несправності модему, бути причиною неправильної роботи?

Після входу в настоянки все опції працюють, можна змінювати установки, запам'ятовувати, перезапускати, але з'єднання з Інтернет не відбувається. Зовні все індикатори показують штатну роботу. Скидання налаштувань до заводських нічого не змінює. Всі кабелі перевірялися. Телефонний зв'язок працює без збоїв. Допоможіть порадою, спасибі.

відповідь

Добрий день. Що стосується входу в веб-інтерфейс по IP-адресою 192.168.1.2 замість 192.168.1.1, то це навряд чи може бути причиною того, що D-Link 2540U не може підключиться до інтернету. Просто змінений мережеву адресу вашого ADSL-модему. Це робиться в налаштуваннях LAN. Ви там можете назад змінити його на 192.168.1.1. Можливо, ця адреса хтось змінив при налаштуванні модему. Щоб зайвий раз не заходили в його панель управління і не міняли там настройки.

Ну і після скидання налаштувань до заводських, панель управління D-Link 2540U повинна відкриватися за адресою 192.168.1.1. Я так зрозумів, скидання в вашому випадку нічого не змінює. Це дивно.

Чому не вдалося підключитися до інтернету? В основному, причини дві:

  1. Найпопулярніша - неправильно налаштоване DSL підключення до провайдера. Може якісь параметри не так ставите. Все це можна уточнити у вашого провайдера.
  2. Якісь проблеми з кабелем, на лінії, або на стороні інтернет-провайдера. Так як у вас ADSL, то безпосередньо до комп'ютера його не підключені для перевірки.

Добре б також спробувати скористатись іншим модем. Або цей модем налаштувати з іншим кабелем.

Уточніть у підтримки провайдера, чи немає проблем на їхньому боці. Так само в телефонному режимі нехай вони вам розкажуть, які параметри і де потрібно вводити в налаштуваннях D-Link 2540U.

Ви коли робите скидання налаштувань, він точно відбувається? Раніше все працювало? Саме в панелі управління показує, що немає підключення до інтернету, або він на пристроях просто не працює?

Якщо все налаштовано правильно (і ви в цьому впевнені), немає ніяких проблем у провайдера, то швидше за все модем зламаний.

У мене дуже мало інформації по вашій проблемі, щоб давати якісь конкретні поради. Все потрібно дивитися і перевіряти.