Трансляція відео з айфона на Smart TV телевізор

Трансляція відео з айфона на Smart TV телевізор

Добридень! Потрібна ваша допомога. Я не розбираюся в способах і можливостях серед варіантів трансляції з Айфона на Smart TV, тому вибачте за формулювання подальшого мого питання. Телевізор Telefunken з Android 4.4 Smart TV. Телефон Айфон 7.

Підкажіть які варіанти дублювання і трансляції з Айфона на телевізор існують.

Я хочу знайти найоптимальніший спосіб. В ідеалі хотілося б повноцінно бачити екран телефону на телевізорі і дивитися фото, фільми через Ютуб і браузер в онлайн режимі, власне використовувати свій телефон як зазвичай на великому екрані.

Якщо ж це неможливо то хоча б дивитися фільми і Ютуб хоча б яким небудь способом. Apple TV відповідно купувати не хочу, якщо є менш витратний спосіб. Перше що я прочитала, що потрібно завантажити додаток на Айфон типу iMediaShare і по бездротовому з'єднанню вибрати ТВ і користуватися. Мій телефон не бачить телевізор.

В налаштуваннях тв бездротове підключення для мобільних пристроїв включено (якщо це має відношення до даного питання), інших натяків в налаштуваннях ТВ немає.

Обидва пристрої підключені до роутера. В налаштуваннях телевізора і iPhone вказані різні ip адреси (може в цьому теж криється причина).

Також пробувала через додаток Ютуб, встановлено на обох пристроях. Але телефон не знаходить нічого. А який то стній код під час налаштування вручну на тв не виникає. Загалом все марно.

Допоможіть хто знає які способи вирішення ситуації можливі, виходячи з потреби. Як найменш ефективно зробити дублювання і трансляцію, менш затратно, при цьому не мучитися з гальмами різних додатків і іншим. Я перерила весь інтернет, але в зв'язку з тим що я не розумію що таке DLNA, Міракаст та інше що вдалося вичитати я не можу без допомоги реалізувати своє питання.

Я буду дуже вдячна якщо у кого то знайдеться час донести до мене суть простою мовою і приділити мені час.

Буду сподіватися і чекати відповіді.

відповідь

Добрий день. Оксана, відповіді на всі ваші запитання є в цих двох статтях:

  • Як з iPhone (iPad) вивести фото і відео на телевізор
  • Як дублювати екран iPhone або iPad на телевізор?

Спробую ще трохи пояснити. Справа в тому, що на iPhone та інших пристроях Apple використовується інша технологія (в порівнянні з пристроями на Android) для дублювання екрану мобільного пристрою або комп'ютера на екран телевізора. Це технологія AirPlay. По суті це податок технології Miracast. Але в порівнянні з технологією Miracast, підтримка якої є практично у всіх Smart TV телевізорах, вбудованої підтримки AirPlay в телевізорах немає (тільки якісь там нові моделі в 2019 році і то не факт).

Єдиний нормальний спосіб, яким можна повністю дублювати екран з iPhone на телевізор, є Apple TV. По суті, ця приставка додає підтримку AirPlay для телевізора. Є ще різні MiraScreen і AnyCast адаптери, але я вже на своєму досвіді перевірив, що вони не годяться для стабільного дублювання екрану і тим більше виведення відео. Можливо, якщо купити дорожчий адаптер, то все буде працювати краще.

Що стосується виведення відео / музики / фото з айфона на телевізор через iMediaShare, або додаток YouTube - це працює за технологією DLNA. Тобто, в даному випадку повне дублювання екрану неможливо. Тільки висновок якогось конкретного ролика або фото. Ну, або відео з додатка YouTube. Про це я докладно писав у першій статті за посиланням на початку моєї відповіді.

За DLNA відео з браузера на iPhone навряд чи вийде вивести на екран телевізора. У додатку YouTube все повинно працювати. В мене працює. Телевізор теж на Android TV. Але Філіпс і система там більш нова.

Айфон і телевізор повинні бути підключені до одного маршрутизатора. Інтернет на них повинен працювати. У додатку YouTube на айФоні натиснувши на відповідну кнопку повинен з'явиться телевізор. Якщо не працює, то цілком можливо, що в вашому телевізорі просто вирізана ця функція. Або система Android TV вже застаріла. Може спробуйте оновити прошивку телевізора. В принципі, немає особливого сенсу виводити відео в Ютубі через Айфон. Набагато простіше запустити це відео відразу в додатку на телевізорі.

Висновки: краще рішення для виведення відео з айфона і трансляції екрана на телевізор - Apple TV.