Чому не працює інтернет на ПК з Windows 7 після видалення Dr.Web?

Чому не працює інтернет на ПК з Windows 7 після видалення Dr.Web?

Добрий день. Дуже прошу допомоги !!! Комп'ютер підключений через роутер (іншого ПК немає щоб перевірити роутер немає), вай-фай на телефоні працює, на комп'ютері немає.

Перечитала кілька Ваших статей, чого тільки не витворяла з комп'ютером, нічого не допомагає. Програма коштує Windows 7 максимальна. На фото першому - так виглядає коли включив тільки комп'ютер і намагаєшся увійти в Інтернет, друге фото - підключений через роутер, в Протокол Інтернету версії 4 TCP / IPv4 все варто автоматично, при спробі підключення високошвидкісного видає помилку 651 і третє фото - так виглядають значки коли підключений кабель безпосередньо до ПК без роутера і сам роутер, щоб не писати все його дані.

І ще раптом важливо, перед тим як "накритися" Інтернету, я видали антивірус Dr.Web, що б його перевстановити, так як він перестав оновлюватися, перезавантажила комп'ютер, а Інтернету тю-тю, але антивірус скачала через телефон і встановила, але Інтернет разом з ним не появілся.😡☺ не можу фото відправити, ругается😦 - Помилка: Ширина зображення перевищує максимальну (2000 пікселів). Як телефоном менше пікселів зробити не знаю.

відповідь

Добрий день. Так, видалення антивіруса Dr.Web може бути причиною того, що на вашому комп'ютері перестав працювати інтернет. Так як на телефоні інтернет не працює, то проблема не в роутері.

Дуже мало конкретної інформації з проблеми, так як фото ви не змогли прикріпити. Спробуйте додати їх в коментарях. Я правильно розумію, ПК підключений до роутера по кабелю? Dr.Web ви видаляли правильно?

Але так як причина швидше за все в антивірусі Dr.Web, то давайте розглянемо можливі варіанти вирішення цієї проблеми.

  1. Видалити антивірус з допомогою спеціальної утиліти "Dr.Web Remover". Завантажити її можна в інтернеті (на телефон, потім скинути на ПК).
  2. Після видалення антивіруса потрібно зробити скидання мережі в Windows 7.
  3. Перевірити настройки проксі-сервера. Вони повинні бути відключені.
  4. У властивостях підключення до інтернету (якщо по кабелю, то "Підключення по локальній мережі") потрібно перевірити, чи немає компонента від антивіруса Dr.Web. Якщо є - прибрати біля нього галочку і натиснути Ok.

    Чи не працює інтернет після видалення антивіруса Dr.WebУ мене скріншот на прикладі Windows 10. У Windows 7 все приблизно так само.

Високошвидкісне підключення не потрібно запускати, коли інтернет підключений через роутер.

Пробуйте застосувати ці рішення. Прикріпіть фото / скріншоти в коментарях, якщо не вдасться вирішити цю проблему. Якщо запрацює - напишіть яке рішення допомогло.