Чому не працює ZyXEL Keenetic після оновлення прошивки?

Чому не працює ZyXEL Keenetic після оновлення прошивки?

Мені подарували маршрутизатор ZyXEL Keenetic. На ньому була прошивка Firmware-Keenetic-2.04 [BFW.2] C7.bin.

Намучився я з ним. Програма Netfriend його не бачить. WI-FI не відключати перемикачем. Інтернет підключив за допомогою модему, приєднаний через USB-порт, налаштувався самостійно протягом дня сам. Раз 5 і більше підключався переключався. Плюнув поїхав на роботу. Дивлюся ввечері сам підключився і з'явилися настройки маршрутизатора.

Купив роутер-модем. Вирішив підключитися через бездротову мережу в режимі WISP. В налаштуваннях ця функція є, але при спробі перенастроювання збивалися все настройки. І в налаштування не можна було зайти. Доводилося постійно перемикати його в заводські настройки.

Коротше набридло мені все це. Оновив його до першої версії прошивки Keenetic-V1.00 [BFW.4.4] D0.

Став швидко підключатися і налаштовуватися, як годиться. Стала працювати кнопка WI-FI. Але я рано радів при підключенні бездротового роутера-модему в режимі WISP, теж стали збиватися всі налаштування. Вирішив спробувати іншу прошивку KEENETIC_V2.01 [BFW.0] B5. Оновився швидко. Може вона не від цієї марки роутера. Тільки тепер не можна увійти в налаштування.

1. Відомості про мережевому підключенні мережевого адаптера Broadcom:

DHCP не включений

IPv4-адрес автонастройки 169.254.101.74

Маска підмережі 255.255.0.0

У настройки можна зайти. Пробував міняти IPv4-адрес на 192.168.1.1 або 192.168.0.1 - результат той же. При підключенні через кабель комп пише "Невизначена мережа".

2. При підключенні через Wi-Fi маршрутизатор визначається як ZyXEL_Keenetic_FFDOFO.

3. При спробі увійти в налаштування маршрутизатора без кабелю через бездротову мережу маршрутизатор починає перезавантажуватися. Те ж саме відбувається, якщо намагатися увійти в налаштування через смартфон, починається перезавантаження маршрутизатора.

4. Пробував оновити через програму KN-1310-Recovery - не оновлюється. З'являється вікно початку завантаження, але нічого не відбувається.

5. Спробував іншу програму tftpd64.464 для поновлення до 1 версії прошивки. Результат той же - не оновлюється.

6. Маршрутизатор продовжує працювати як Невизначена мережа з кабелем, і як ZyXEL при бездротовому підключенні. Не дає увійти в налаштування.

Порадьте, будь ласка, що робити. Як мені його підключити.

відповідь

Юрій, роутер потрібно оновлювати прошивкою, яка підходить строго під конкретну модель, ревізію роутера. Це дуже важливо.

Чесно кажучи, не знаю, як ви шукали прошивку і все це оновлювали, якщо в описі своєї проблеми ви навіть не вказали модель роутера і його ревізію. ZyXEL Keenetic - це назва виробника. У роутера є ще модель. Ревізія конкретного пристрою. Все це зазначено знизу роутера на наклейці. Я писав про це в статті як оновити прошивку на роутері Zyxel Keenetic.

при підключенні бездротового роутера-модему в режимі WISP, теж стали збиватися всі налаштування

Як це відбувалося? Хоча, це на даний момент напевно не важливо.

Якщо роутер не реагує на скидання налаштувань і його не вдалося відновити через Keenetic Recovery по цій інструкції //help.keenetic.com/hc/ru/articles/214470865-Как-восстановіть-операціонную-сістему-інтернет-центра то швидше за все його доведеться віднести в ремонт, або замінити на інший.

Можливо, роутер з самого початку був технічно несправний, якщо так неадекватно працював.

На комп'ютері, у властивостях мережевого і Wi-Fi адаптера рекомендую встановити автоматичне отримання IP і DNS адрес.