Вибір 3G модема і Wi-Fi роутера для Vodafone

Вибір 3G модема і Wi-Fi роутера для Vodafone

Допоможіть. У будинку на другому поверсі є стабільний інтернет 3G від Vodafone в одному місці 14 Мбіт / с. На першому ледве ледве можна зловити. Роздаю по дому за допомогою смартфона. Підкажіть який модем і Wi-Fi роутер купити. Щоб нормально роздати, а не мучиться зі смартфоном. Величезне дякую!!!

відповідь

Добрий день. Якщо я правильно зрозумів, то SIM-карта Vodafone зараз встановлена ​​в вашому телефоні і він ловить 3G і інтернет працює на другому поверсі. Але ви хочете використовувати цю SIM-карту (або іншу від Vodafone) в парі з 3G модемом і Wi-Fi роутером, щоб роздавати інтернет по всьому будинку. Вірно?

Я сам не працював з Vodafone і все це не перевіряв, але думаю, що це можливо зробити. В першу чергу хочу звернути вашу увагу на Wi-Fi роутер, в якому вже є вбудований 3G / 4G модем - TP-Link TL-MR6400. В Україні він вже продається. Нещодавно я робив його огляд, який можна почитати тут, і писав інструкцію з налаштування. Просто вставляємо SIM-карту Vodafone в слот на роутері і він роздає мобільний інтернет по Wi-Fi і по кабелю. Так само цей роутер може роздавати звичайний кабельний інтернет, якщо раптом він у вас з'явиться.

Далі, що стосується звичайного USB модему під SIM-карту Vodafone і окремого Wi-Fi роутера. Тут все складніше. Потрібно вибирати модем, який буде сумісний з певним Wi-Fi роутером. Так як роутери з підтримкою USB модемів працюють далеко не з усіма моделями модемів. Я так розумію, що є модеми саме від Vodafone: Vodafone K5160, Huawei K3772, K5150, K3805. Думаю, що можна використовувати будь-який 3G модем під SIM-карту.

Я вже розповідав, як вибрати Wi-Fi роутер для USB 3G / 4G модему.

Якщо, наприклад, розглядати роутери ASUS з підтримкою USB 3G / 4G модем, то судячи зі списку по взаємодії між різними пристроями на сайті ASUS з Водафоновскіх модемів підійде Huawei K5150. Він повинен працювати з роутером ASUS. Правда, там заявлена ​​підтримка для Czech Republic, але я не думаю, що це має значення. У статті за посиланням є адреса сторінки, де вказані всі модеми та оператори які працюють з роутерами ASUS.

Ще один приклад: роутер TP-Link TL-WR842N V5. Він підтримує багато модемів і може працювати з Vodafone (судячи з інформації на сайті TP-Link). Там вказані виробники і моделі модемів.

Список сумісних модемів Vodafone з роутерами TP-Link

Як ви розумієте, варіантів дуже багато. Потрібно шукати і підбирати пристрої (модем і роутер), щоб вони були сумісні. Ну і щоб модем працював з SIM-картою Vodafon. Якщо сигнал у вас не дуже, то було б добре, щоб модем підтримував підключення антени. Можливо, він стане вам у пригоді.

Не забудьте подивитися статті по посиланнях, які я залишив вище. Обговорювати ваше запитання ми можемо в коментарях нижче.