Підключення ADSL інтернету на два комп'ютери. Як правильно?

Підключення ADSL інтернету на два комп'ютери. Як правильно?

Є два комп'ютери в різних кімнатах. Як підключити інтернет (кращий варіант) між собою, щоб і там і там був інтернет. Є два Модем TP-Link TD-W8961N і Модем TP-Link TD-W8151N.

У мене так, інтернет коли включений на одному комп'ютері вимикаю модем на іншому комп'ютері. Загалом телефонний кабель за допомогою розподіл коробки розділив на дві кімнати і підключив по модему на кожен комп'ютер.

Ще дивно одне, інтернет в одній кімнаті краще працює ніж в інший.

відповідь

Схема підключення, яку ви описали, дуже дивна. Напевно, навіть неправильна.

Вам потрібно поставити один модем. Бажано TP-LINK TD-W8961ND. Біля одного комп'ютера, або як там у вас виходить. Все залежить від розташування комп'ютерів, прокладеного телефонного кабелю і т. Д. І вже від модему підключити інтернет до двох комп'ютерів. За допомогою мережевого кабелю.

Варіантів насправді багато. Якщо поставити ADSL модем біля одного комп'ютера, то інтернет до нього можна підключити мережевим кабелем (який був в комплекті з модемом). А до другого комп'ютера можна прокласти кабель живлення. Якщо є така можливість. Мережевий кабель потрібно вам довжини можуть виготовити а будь-якому магазині. Або самому можна зробити. З цієї (за допомогою спеціального інструменту), або цієї (за допомогою викрутки) інструкції.

Або купити для другого комп'ютера Wi-Fi адаптер. Тоді кабель нам не знадобиться. TP-LINK TD-W8961ND, або TP-Link TD-W8151N роздає Wi-Fi. Так що другий комп'ютер можна підключити по Wi-Fi мережі. А якщо сподобається такий варіант, то можна і для обох ПК взяти адаптери, а модем поставити десь в коридорі (біля розетки).