192.168.10.1 - вхід через admin в налаштування роутера і репитера. Чому не заходить?

192.168.10.1 - вхід через admin в налаштування роутера і репитера. Чому не заходить?

IP-адреса 192.168.10.1 використовується для входу в настройки (веб-інтерфейс) деяких моделей Wi-Fi роутерів і репітерів (підсилювачів Wi-Fi сигналу). Зайти в налаштування можна через браузер на пристрої, який підключено до роутера / дорепітери. Але не завжди виходить це зробити. Багато стикаються з проблемою, коли 192.168.10.1 не відкривається і відповідно не вдається зайти в налаштування нашого мережевого пристрою. А це необхідно для налаштування інтернету, зміни пароля, настройки Wi-Fi мережі і т. Д.

Цю статтю я вирішив написати після того, як один з відвідувачів нашого сайту залишив коментар, що він не може відкрити настройки роутера TRENDnet. Мовляв адреса ніде не вказано, а стандартні адреси не підходять. Як виявилося, на роутерах цього виробника веб-інтерфейс (особистий кабінет) доступний за адресою 192.168.10.1 . А сам адреса чомусь не вказано на корпусі роутера, як це зазвичай буває. Але він вказаний в інструкції. Так само ця адреса точно використовується на роутерах Upvel, деяких моделях D-Link і пристроях, які називаються WiFi Repeater, WiFi Extender, WavLink (репітери).

Зверніть увагу, що найчастіше веб-інтерфейс більшості роутерів доступний за адресою 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Якщо у вас роутер іншого виробника (НЕ TRENDnet або Upvel) і якщо у вас не ретрансляція, то спробуйте використовувати для входу ці адреси.

Потрібно переконатися, що саме на вашому роутере або репітери встановлений заводський IP-адреса 192.168.10.1. Ця інформація зазвичай вказана на самому пристрої, або в інструкції. Може стати в нагоді: як дізнатися IP-адресу роутера.

Як зайти в налаштування TRENDnet, Upvel і інших роутерів з цим IP-адресою?

 1. Ваш комп'ютер, телефон, або інший пристрій, з якого ви хочете зайти в налаштування, має бути підключений до вашого роутеру. Можна з'єднуватись як по кабелю, так і по Wi-Fi мережі.

  Підключення і вхід в настройки TRENDnet або Upvel

  Важливо! Якщо роутер не нова, вже були спроби його налаштувати - зробіть на ньому скидання налаштувань (Reset).

 2. У браузері, в адресному рядку (не в рядку пошуку!) Вводимо адресу 192.168.10.1 і натискаємо Ентер. Можна так само спробувати набрати адресу в такому вигляді: //192.168.10.1 .

  192.168.10.1

 3. Швидше за все з'явиться запит імені користувача (User Name) і пароля (Password). На роутерах TRENDnet і Upvel (та й на більшості інших) заводські admin і admin .

  192.168.10.1: вхід через логін і пароль admin на TRENDnet і UpvelЯкщо ім'я користувача / пароль не підходять, з'являється помилка, то можливо вони були змінені до вас. В такому випадку проблему можна вирішити тільки скинувши настройки роутера до заводських.

 4. Відкриється веб-інтерфейс вашого маршрутизатора.

  Веб-інтерфейс / особистий кабінет роутера TRENDnet і Upvel за адресою 192.168.10.1Зовнішній вигляд, мова, назви розділів звичайно ж можуть відрізнятися в залежності від моделі, виробника, прошивки.

 5. Виконайте настройку підключення до інтернету (WAN) та Wi-Fi мережі (Wireless) у відповідних розділах.
 6. Якщо сторінка з настройками не відкривається - дивіться рішення в кінці цієї статті.

Вхід в налаштування репитера WavLink, WiFi Repeater, WiFi Extender

 1. Потрібно підключити свій пристрій дорепітери. Це можна зробити за WiFi (зазвичай заводське ім'я мережі "WiFi-Repeater"), або за допомогою мережевого кабелю (якщо ваш WiFi Repeater має LAN-порт). Якщо при підключенні до Wi-Fi мережі з'явиться запит пароля, то він швидше за все вказано на самому пристрої, на корпусі (зазвичай підписаний як PIN).

  Підключення для входу в WiFi Repeater

 2. Бажано (але не обов'язково) зробити скидання налаштувань репитера. Особливо, якщо він вже був налаштований. Увімкніть його в розетку і затисніть на 10 секунд кнопку Reset.
 3. Зверніть увагу, що адреса для входу в настройки WiFi Repeater і логін / пароль (User / Password) вказані на наклейці.

  192.168.10.1 на WiFi Repeater, Extender, WavLinkDefault IP: 192.168.10.1 і User / Password: admin.

 4. Перевіряємо підключення дорепітери (воно може бути без доступу до інтернету, не страшно). Відкриваємо браузер і переходимо за адресою 192.168.10.1 .

  Вхід в ретрансляція через 192.168.10.1

 5. Вводимо ім'я користувача та пароль (Username і Password). Нагадаю, що заводський admin і admin. Вікно авторизації у вас може відрізнятися, нічого страшного.

  192.168.10.1: вхід в WiFi Repeater через adminЯкщо не підходить ім'я користувача або пароль - робимо скидання налаштувань (Reset).

 6. Відкриється веб-інтерфейс нашого репитера.

  Сторінка з настройками WiFi Repeater, ExtenderСама сторінка з настройками так само може відрізнятися в залежності від виробника, моделі і т. Д.

 7. Якщо не вдається зайти на 192.168.10.1, то дивіться вирішення цієї проблеми нижче.

Чому не заходить на 192.168.10.1 і не відкриваються налаштування?

Буває, що при спробі перейти за адресою 192.168.10.1 з'являється помилка, що не вдається отримати доступ до сайту, або сторінка не доступна. Параметри не відкриваються.

Чи не заходить на 192.168.10.1 в роутер або ретрансляція

Причин може бути дуже багато. Нижче я перерахую основні і найпопулярніші причини, через які найчастіше не вдається отримати доступ до налаштувань мережевого пристрою.

 1. Переконайтеся, що заводський IP-адреса вашого пристрою 192.168.10.1. Схоже, ви використовуєте іншу адресу. Уважно подивіться інформацію на наклейці, на самому пристрої та інструкцію. Можете пошукати інформацію по конкретної моделі пристрою, або задати мені питання в коментарях.

  Так само, на підключеному до роутера / дорепітери пристрої можна виконати (в командному рядку) команду ipconfig / all і подивитися "Основний шлюз" (у властивостях активного підключення). Це буде IP-адресу, за якою потрібно заходити в налаштування.

 2. Зробіть скидання налаштувань. Особливо, якщо мова йде про Репітер. Вище я про це вже писав. Потрібно включити пристрій і секунд на 10-15 затиснути кнопку Reset. Важливо: всі налаштування будуть відновлені до заводських значень. Якщо, наприклад, зараз інтернет через роутер працює, то є ймовірність того, що після скидання налаштувань він перестане працювати і роутер доведеться налаштовувати заново. Якщо, звичайно, вийде відкрити його веб-інтерфейс.
 3. Перевірте, чи правильно ви вводите IP-адреса і в правильному місці. Потрібно вводити його саме в адресному рядку.

  не відкривається сторінка 192.168.10.1Можна спробувати зробити це через інший браузер.

 4. Якщо є можливість, підключіть до роутера / дорепітери інший пристрій (підійде телефон, планшет) і спробуйте відкрити сторінку з настройками.
 5. Якщо все ще не можете зайти на 192.168.10.1 - дивіться цю детальну статтю з безліччю рішень: не входить в налаштування роутера на 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Не звертайте увагу, що там вказані інші IP-адреси. Просто застосовуйте рішення до IP-адресою свого пристрою.

Мені здається, що найчастіше такі проблеми виникають саме з репітерами. З тієї причини, що це як правило якісь китайські пристрої, у яких навіть фірми-виробника немає. Немає конкретної моделі. На ньому просто написано WiFi Repeater і все.

У будь-якому випадку, якщо у вас є необхідність отримати доступ до налаштувань, ви впевнені, що IP-адреса вашого пристрою саме 192.168.10.1 і рішення зі статті не допомогли - опишіть свій випадок в коментарях. Тільки, будь ласка, опишіть всі докладно. А не просто: "не можу зайти, що робити" і т. Д. На все добре!