Неправильне ім'я користувача або пароль на D-Link DIR-615

Неправильне ім'я користувача або пароль на D-Link DIR-615

При вході в налаштування маршрутизатора D-Link DIR-615, ввожу правильно ім'я користувача і пароль, але він видає "неправильне ім'я користувача або пароль". Скидаю настройки, входить і без доступу до системи налаштувань запитує змінити заводський пароль на свій (міняв на свій і заводський), після введення і підтвердження нового пароля виходить на стартову сторінку із запитом імені та пароля, ввожу (ім'я з паролем і просто ім'я), знову знову 25 - "неправильне ім'я користувача або пароль" ...

Підкажіть, в чому може бути причина? Заздалегідь вдячний за будь-яку надану допомогу!

відповідь

Це якась хвороба у D-Link, або що. Уже скільки разів чув про подібну проблему в коментарях і не тільки. Логін / пароль не підходить, скидання налаштувань не вдається зробити, то після зміни пароля не вдається зайти на роутер D-Link. Мені здається, це якийсь програмний, або апаратний збій.

А ви не пробували після скидання налаштувань і входу в панель управління D-Link DIR-615 закривати вікно з пропозицією змінити пароль роутера (там ніби як є така можливість) і міняти його в відповідному розділі? Не можу підказати де конкретно, не знаю яка у вас прошивка (інтерфейс). Встановіть там якийсь простий пароль. Наприклад: 111111. І логін - admin. Збережіть налаштування і виконайте перезавантаження з панелі управління.

Так само спробуйте зробити це за допомогою іншого пристрою, або хоча б з іншого браузера.

Шкода, що у мене немає доступу до вашого роутеру, щоб поекспериментувати з налаштуваннями.

Якщо можете - поділіться скріншотом помилки "Неправильне ім'я користувача або пароль". Можна до коментарю прикріпити.

Буде якась інформація з проблеми, чи питання - пишіть в коментарях.