Як підключити принтер до Wi-Fi, якщо немає кнопки WPS на маршрутизаторі?

Як підключити принтер до Wi-Fi, якщо немає кнопки WPS на маршрутизаторі?

Добрий день. Підкажіть як підключити МФУ Canon PIXMA G3411 по WIFi до роутера ASUS RTN 12 у всіх інструкціях що я знайшов треба затискати кнопку WPS, а на роуторе її немає. Як мені вчинити? Спасибі велике за допомогу.

відповідь

Добрий день. Роутера ASUS RT-N12 є дуже багато модифікацій (+, VP, С1, D1, D, P). У вас яка? Просто на ASUS RT-N12 є кнопка WPS.

Немає кнопки WPS для підключення принтера

У будь-якому випадку, можна спробувати активувати WPS на маршрутизаторі для підключення принтера через веб-інтерфейс. Для цього потрібно зайти в налаштування роутера (в вашому випадку в налаштування роутера ASUS) Зазвичай, коли немає кнопки WPS на корпусі роутера (що велика рідкість), то в настройках, в розділі WPS ( "Бездротова мережа" - "WPS") повинна бути кнопка для активації цієї функції.

Але можна поступити інакше. В інструкції до принтера, або на екрані самого принтера так само може бути вказаний PIN-код. В інструкції до Canon PIXMA G3411 я знайшов таку інформацію (потрібно роздрукувати інформацію про мережеві параметрах принтера):

PIN-код принтера для підключення до Wi-Fi

Цей PIN-код можна вказати в спеціальному полі, в настройках роутера, і принтер підключиться до роутера. На роутерах ASUS це можна зробити в розділі "Бездротова мережа" - "WPS". Просто вказуємо PIN-код принтера в полі "Client PIN Code" і натискаємо "Start".

Активація WPS на маршрутизаторі ASUS без кнопки для підключення принтера МФУ

Або на старих веб-інтерфейси:

Підключення принтера до Wi-Fi через PIN-код WPS

Про налаштуваннях WPS на маршрутизаторах інших виробників можна почитати в цій статті: Що таке WPS на Wi-Fi роутер? Як користуватися функцією WPS?

Пробуйте, принтер повинен підключитися до роутера.