Перестав працювати інтернет через TP-LINK TD-8817. Не горить лампочка Internet

Перестав працювати інтернет через TP-LINK TD-8817. Не горить лампочка Internet

Привіт, зіткнувся з однією неприємною проблемою, буквально вчора на роутері горіло чотири лампочки такі, як (Power, Lan, ADSL та Internet), але сьогодні вже лампочка Internet не горить, при включенні вона загоряється, але не функціаніруют так як вчора і з- через це ноут видає помилку (Мережа 4 підключення до інтернету відсутня.) але воно є, так як я вручну створив високошвидкісне підключення і все працює, але мене хвилює тепер це питання, чи можливо відновити підключення через Enternet і в чому причина ?! Модель ноутбука "acer Aspire ES1-522-4682" Модель роутера "TP-LINK TD-8817"

відповідь

Добрий день. Якщо після настройки і запуску високошвидкісного підключення на комп'ютері інтернет працює, значить проблема не на стороні провайдера. Але справа в тому, що TP-LINK TD-8817 повинен сам запускати це підключення. А на комп'ютері інтернет повинен працювати просто через Enternet. Де у вас зараз помилка "Підключення до інтернету відсутня". Шкода, що ви не написали, підключені чи до TP-LINK TD-8817 інші пристрої, і чи працює на них інтернет. Тоді ми могли б дізнатися в чому проблема: в роутері, або в комп'ютері. Це дуже важливо!

Так даний момент можу тільки порадити перевірити настройки модему TP-LINK TD-8817. Особливо настройки підключення до провайдера:

Чи не працює інтернет через TP-LINK TD-8817

Налаштування, які потрібно там вказати, видає провайдер. Всі настройки уточнюйте у їх підтримки, якщо не знаєте що і де потрібно вводити.

Так само, добре б подзвонити в підтримку провайдера і запитати у них по цій проблемі. Можливо, вони вже з цим стикалися.