Ретранслятор TP-LINK TL-WA850RE: огляд та відгуки

Ретранслятор TP-LINK TL-WA850RE: огляд та відгуки

TP-LINK TL-WA850RE
  • Огляд репитера TP-LINK TL-WA850RE
  • Роз'єми TP-LINK TL-WA850RE
  • Фото ретранслятора TP-LINK TL-WA850RE
  • Репитер TL-WA850RE

Нещодавно я писав інструкцію з налаштування ретранслятора TP-LINK TL-WA850RE, і вирішив зробити окрему сторінку з невеликим оглядом, основними характеристиками і відгуками про цю модель. TP-LINK TL-WA850RE - це той пристрій, що врятує вас від поганого сигналу Wi-Fi мережі, або його відсутності в певних кімнатах вашого будинку, або офісу. Головне завдання цього ретранслятора - посилити вже існуючу Wi-Fi мережу, і збільшити її радіус дії. З чим це маленько пристрій справляється дуже добре.

З основних особливостей TL-WA850RE я б виділив дуже просту настройку. Досить увімкнути ретрансляція в розетку, натиснути на кнопку "Range Extender", натиснути кнопку WPS на маршрутизаторі, і все готово, пристрій вже підсилює Wi-Fi мережу. Дивіться інструкцію з налаштування, посилання вище, я там все це показував. Так само, дуже великий плюс, це наявність LAN порту. Це означає, що до цього ретранслятора можна підключити один пристрій з мережевого кабелю, і використовувати його в якості адаптера для підключення пристроїв до інтернету. Корпус пристрою виглядає дуже класно і практично. Немає ніяких проводів, незрозумілих перемикачів і т. Д.

Я користувався цим ретранслятором кілька днів, і не помітив ніяких проблем. Все стабільно працює, так як і повинно бути. Найбільше, вас напевно цікавить питання, наскільки збільшиться радіус покриття Wi-Fi мережі після установки репитера TP-LINK TL-WA850RE. Думаю, ви розумієте, що відповісти на це питання дуже складно, адже у всіх різні умови, в яких буде працювати пристрій: стіни, перешкоди, маршрутизатор і т. Д.

Огляд TP-LINK TL-WA850RE

Пристрій маленьке, так що оглядати там особливо нічого. Виконано ретранслятор з якісного, білого, глянцевого пластика. На лицьовій стороні знаходиться логотип "TP-LINK", індикатори роботи, і одна кнопка "Range Extender" для настройки розширення бездротової мережі. Індикатори горять синім кольором.

Репитер TL-WA850RE

З боків немає нічого цікавого, ззаду тільки заводська інформація і вилка для підключення в розетку. А знизу можна побачити один LAN порт, і кнопку RESET для скидання налаштувань до заводських.

Роз'єми TP-LINK TL-WA850RE

Зібрано всі дуже круто. До якості збірки, елементам управління і роз'ємів точно немає ніяких претензій.

Відгуки про TP-LINK TL-WA850RE

Так як TP-LINK TL-WA850RE дуже популярний ретранслятор, то відгуків в мережі можна знайти дуже багато. Як завжди, вони самі різні. Більшість користувачів задоволені покупкою, але є так само відгуки, що Wi-Fi мережу працює нестабільно, пропадає інтернет, доводиться перезавантажувати ретранслятор і т. Д.

Як я вже писав вище, стабільність бездротової мережі залежить не тільки від підсилювача. Наприклад, якщо головний роутер дає якийсь збій в роботі, то ясна річ, що на Репітер інтернет так само буде пропадати. Перешкоди так само можуть вплинути на роботу підсилювача.

Але, як мені здається, головна помилка, це установка ретранслятора в такому місці, де сигнал від роутера не надто стабільний. Необхідно, що б в місці установки ретранслятора, сигнал від маршрутизатора був приблизно 40-50%. Чим вище, тим краще. На корпусі є спеціальні індикатори, які показують рівень мережі, до якої підключений ретрансляція.

Залишайте свої відгуки про TP-LINK TL-WA850RE в коментарях. Я думаю, що в співвідношенні ціна / якість, це кращий варіант ретранслятора.