Зник Wi-Fi адаптер з диспетчера пристроїв на ноутбуці MSI

Зник Wi-Fi адаптер з диспетчера пристроїв на ноутбуці MSI

Комп'ютер вперто не бачить wi-fi. Вважаю, що злетів драйвер, тому що диспетчер пристроїв показує тільки дротове підключення (1).

Пропав Wi-Fi адаптер з диспетчера пристроїв

Намагалася скористатися вашою інструкцією по установці драйвера, але не можу ніде знайти підходящий. У мене досить стара модель ноутбука MSI MS-16GK, і на сайті MSI все драйвера тільки до більш новим моделям. Крім того, не можу зрозуміти, чий у мене мережевий адаптер - у властивостях написано Realtek (2)

Мережевий адаптер Realtek в диспетчері пристроїв

А визначення постачальника видає і Realtek і Ralink. На сайті Ralink взагалі нічого і близько підходящого, а на сайті realtek все для XP або для Vista, а у мене сімка. Підкажіть, де знайти потрібний? Або драйвер тут взагалі ні до чого?

відповідь

Так, в диспетчері пристроїв у вас дійсно немає Wi-Fi адаптера. Спробуйте натиснути там на пункт "Вид" і поставити галочку "Показувати приховані пристрої". Цікаво, чи зміниться щось. Дивно те, що немає навіть невідомих пристроїв. Чесно кажучи, це дуже схоже на порожньому, або відключення самого Wi-Fi модуля всередині ноутбука. Якщо це так, то драйвер не допоможе.

Realtek - це мережева карта. Він не має ніякого відношення до Wi-Fi. Вона у вас залишилася в диспетчері пристроїв і працює.

Ralink - це Wi-Fi адаптер, який зник з диспетчера пристроїв. З якоїсь причини.

Проблема в тому, що WiFi адаптера немає навіть як невідомий пристрій, щоб ми могли подивитися його властивості, дізнатися його VEN і DEV і знайти драйвера.

Ваш ноутбук дуже схожий на модель FX610. Вона є на сайті MSI (msi.com/Laptop/support/FX610.html#down-driver&Win7%2064) і там для неї є драйвера Wireless LAN. Там Atheros Wireless LAN, і msi Wireless Lan_6891. Ось його можна спробувати. Для Ralink там немає драйвера.

Можна ще спробувати програми типу DriverPack Solution.

Але мені чомусь здається, що це поломка самого Wi-Fi модуля. Ось ще стаття на цю тему: Wi-Fi адаптер для ноутбука. Чим замінити вбудований Wi-Fi модуль.