Не підходить пароль admin на 192.168.1.1 або 192.168.0.1

Не підходить пароль admin на 192.168.1.1 або 192.168.0.1

Що б налаштувати роутер, або модем, потрібно зайти в його налаштування. Це не складно, можете слідувати інструкції: як зайти в налаштування роутера, або 192.168.1.1 або 192.168.0.1 - заходимо в налаштування Wi-Fi роутера. Ще в процесі входу в настройки, можна зіткнутися з безліччю проблем. Одна з таких популярних проблем, це коли не підходить пароль admin, або ім'я користувача admin при спробі зайти в налаштування за адресою 192.168.1.1, або 192.168.0.1.

Роутер не приймає admin

У статтях, посилання на які я дав вище, я писав про те, що в настройки кожного роутера, або модему, можна зайти в по IP-адресою 192.168.1.1, або 192.168.0.1. Ви можете подивитися адресу знизу вашого роутера. Там повинна бути наклейка, на якій він вказаний.

Для доступу до web-інтерфейсу роутера потрібно вказати ім'я користувача і пароль. Як правило, за замовчуванням використовується пароль - admin і ім'я користувача - admin. Але не у всіх виробників. І коли ми вказуємо на сторінці авторизації пароль admin (або інші дані для вашого виробника) і таке ж ім'я користувача, то в налаштування ми можемо не потрапити. Сторінка просто перезавантажиться і все. Або, побачимо повідомлення, що пароль невірний. Ну і в налаштування роутера ми доступ не отримаємо. Якщо у вас якась інша проблема з входом на сторінку налаштувань маршрутизатора, то дивіться цю статтю.

Не підходить пароль admin при вході в налаштування роутера

Вказуєте ви admin і admin, а в настройки не заходить. Помилка "невірний пароль", або "неправильне ім'я користувача". Зараз спробуємо все виправити.

В основному, причини три:

  • Ви, або майстер, який налаштовував вам роутер змінив пароль з admin на якийсь інший. Може і ім'я користувача теж змінив. Ось вони і не підходить.
  • Якийсь збій в роботі маршрутизатора.
  • Вказуєте неправильний пароль / логін, який використовується за замовчуванням.

рішення:

  • Насамперед уточнюємо, які дані потрібно вказувати конкретно на вашому роутере. Для цього, шукаємо інформацію на самому пристрої. Або, дивіться інформацію по виробникам в цій статті.
  • Спробуйте зайти в налаштування з іншого браузера. У коментарях поділилися інформацією, що наприклад через Chrome пароль admin не підходив, а в браузері Internet Explorer все запрацювало і настройки відкрилися.
  • Далі, постарайтеся згадати, може пароль ви десь записували. Можливо, ви його все ще пам'ятаєте :)
  • Ну і найнадійніше рішення, це скидання налаштувань роутера. За ідеї, після цієї процедури, настройки будуть доступні за стандартним паролем і логіном.

Зробити скидання параметрів до заводських не складно. Знайдіть на корпусі свого роутера кнопку RESET . Вона може бути втоплена в корпус, в такому випадку, на неї потрібно натискати чимось гострим.

Скидання налаштувань на Linksys якщо забули пароль від налаштувань

Так само, RESET може бути на одній кнопці з WPS.

RESET роутера якщо не приймає пароль

Потрібно натиснути на кнопку RESET і потримати секунд 10 , можливо довше. Роутер повинен перезавантажиться. Після цього, спробуйте зайти в панель управління. Якщо щось не виходить, то у нас на сайті є інструкції щодо скидання налаштувань для всіх популярних роутерів.

Стандартні ім'я користувача і пароль для різних роутерів

Давайте з'ясуємо, який саме пароль і логін використовується за замовчуванням на вашому роутере. Як я вже писав вище, цю інформацію можна знайти на самому пристрої.

На роутерах Tp-Link : адреса - 192.168.1.1 (може бути і 192.168.0.1). Логін і пароль - admin і admin.

Чи не заходить в налаштування Tp-Link по admin: невірний пароль

На D-Link : адреса - 192.168.0.1. Ім'я користувача і пароль admin і admin . Або, поле п Арола просто не заповнюємо . Або admin / admin1 .

Не підходить admin на роутері D-Link

Пристрої  Zyxel : адреса 192.168.1.1 (або my.keenetic.net). Логін - admin. А пароль 1234. На ZyXEL Keenetic Start ця інформація не вказано. А за замовчуванням, налаштування не захищені. Роутер сам запропонує вам задати пароль.

Роутери Linksys : адреса - 192.168.1.1. Ім'я та пароль - admin. Чомусь вони не вказують цю інформацію на самому пристрої. Напевно тому, що хочуть, що б роутери Linksys налаштовували за допомогою спеціальної програми, яка йде в комплекті, на диску.

Asus : адреса - 192.168.1.1. User Name - admin, Password - так само admin.

Asus: не підходить пароль admin

На Tenda : адреса - 192.168.0.1. Логін - admin. Пароль - залишаємо полі не заповненим.

Якщо все зробите за інструкцією, то сторінка з настройками повинна відкритися.