Як зайти в налаштування роутера Mercusys на mwlogin.net?

Як зайти в налаштування роутера Mercusys на mwlogin.net?

Найбільш популярне питання, яке пов'язане з роутерами - "як зайти в налаштування?". Тому, я завжди намагаюся писати докладні інструкції по входу в настройки для пристроїв різних виробників. Нещодавно я познайомився з роутрамі Mercusys, написав вже кілька оглядів і інструкцій з налаштування, які ви можете знайти тут: //help-wifi.com/category/mercusys/. У цій статті я постараюся на реальному прикладі показати, як відкрити настройки роутера Mercusys за адресою mwlogin.net.

Щоб відкрити веб-інтерфейс (сторінку з настройками, панель управління, сайт роутера - це все одне і те ж) нам знадобиться будь-який пристрій (стаціонарний комп'ютер, ноутбук, телефон, планшет) яке підключено до роутера Mercusys по Wi-Fi, або за допомогою мережевого кабелю. З цього пристрою, через браузер ми буде заходить в веб-інтерфейс маршрутизатора.

Адреса, за якою можна відкрити панель управління роутера Mercusys -  //mwlogin.net . Ви завжди можете подивитися цю адресу (Default Access) знизу роутера.

mwlogin.net - адреса роутера Mercusys

Я показую на прикладі моделі Mercusys AC12. Але інструкція підійде для всіх пристроїв цього виробника. По крайней мере, на AC12 і MW325R все ідентично.

mwlogin.net: заходимо в веб-інтерфейс маршрутизатора Mercusys

Рекомендую заходити з комп'ютера, або ноутбука. З цих пристроїв зручніше, у порівнянні з мобільними пристроями. Як я вже писав вище, наше пристрій має бути підключений до маршрутизатора. Можна за допомогою мережевого кабелю.

Підключення маршрутизатора Mercusys для входу в веб-інтерфейс

Або підключіться до Wi-Fi мережі. Якщо роутер ще не налаштований (на заводських настройках), то мережа не захищена. А її ім'я (SSID) зазначено на наклейці знизу роутера (можете подивитися перше фото в цій статті).

Після підключення відкрийте інтернет браузер. Можна використовувати будь-якій, але краще стандартний (як правило, там менше всяких налаштувань і доповнень). У браузері, в адресному рядку (а не в рядку пошуку) перейдіть за адресою  //mwlogin.net .

Якщо роутер ще не був налаштований, то відразу відкриється майстер швидкого налаштування. Де потрібно вказати пароль для захисту налаштувань, параметри Wi-Fi мережі і підключення до інтернету.

Вхід в налаштування роутера Mercusys

Майстер швидкого налаштування при необхідності можна пропустити і відразу перейти в веб-інтерфейс.

mwlogin.net - адреса веб-інтерфейс роутера Mercusys

Налаштування у вас швидше за все будуть російською мовою. У мене просто така модель (EU). Весь процес налаштування можете подивитися в статті інструкція по налаштуванню роутера Mercusys AC12, або як підключити і налаштувати роутер Mercusys MW325R.

Після установки пароля на web-інтерфейс, або в тому випадку, якщо пароль вже встановлено, буде з'являтися сторінка авторизації.

Логін і пароль роутера Mercusys

Після того, як ви вкажете правильний пароль - відкриється сторінка з настройками. Якщо ви забули пароль від роутера Mercusys, то необхідно зробити скидання налаштувань і виконати повторну настройку (придумати і вказати новий пароль). Не плутайте цей пароль з паролем від Wi-Fi мережі.

Ось так виглядає сам веб-інтерфейс:

Сторінка (mwlogin.net) з настройками Mercusys

Всі налаштування знаходяться в розділі "Додаткові налаштування" (Advanced).

Якщо настройки не відкриваються, сторінка mwlogin.net недоступна

Якщо замість панелі управління маршрутизатора відкривається сторінка пошукової системи, то перевірте, в тій чи рядку браузера ви вводите адресу. Використовуйте інший браузер.

Найпоширеніша проблема, це напевно коли ми намагаємося відкрити сторінку mwlogin.net і отримати доступ до налаштувань Mercusys, але з'являється повідомлення "Сторінка недоступна", "Не вдалося відобразити сторінку", "Не вдається відкрити цю сторінку", або щось типу цього .

Чи не відкриваються настройки Mercusys, сторінка mwlogin.net недоступна

Причини та рішення можуть бути самі різні:

  1. Обов'язково перевірте підключення до роутера. Сам статус підключення може бути "без доступу до інтернету", але настройки все рівно повинні відкриватися. Переконайтеся, що ваш комп'ютер, ноутбук, або інший пристрій підключено тільки до роутера Mercusys. Інших активних підключень немає.
  2. Спробуйте підключиться до роутера іншим способом і бажано з іншого пристрою. Спробуйте зайти на //mwlogin.net через інший браузер.
  3. Якщо настройки роутера Mercusys не відчиняються ні з одного пристрою - зробіть скидання налаштувань.
  4. Спробуйте зайти за адресою //192.168.1.1 (докладніше читайте тут).
  5. Дивіться більше рішень в статті не заходить в налаштування роутера на 192.168.0.1 або 192.168.1.1.

Особисто я ні разу не зіткнувся з якимись проблемами, пов'язаними з доступом до веб-інтерфейсу маршрутизаторів Mercusys. Все відкривається і працює стабільно. Мені дуже подобається, як в цих маршрутизаторах зробили настройки за замовчуванням і процес першої настройки. Немає заводських логінів і паролів (admin / admin), як це зазвичай буває на інших роутерах. Багато в них часто плутаються. Заходимо перший раз в налаштування маршрутизатора Mercusys і він пропонує на встановити пароль, який надалі буде захищати панель управління. Все просто і зрозуміло.