Як дізнатися пароль на роутер TP-Link? Дізнаємося пароль від Wi-Fi і налаштувань

Як дізнатися пароль на роутер TP-Link? Дізнаємося пароль від Wi-Fi і налаштувань

Всі ці паролі, це взагалі хвора тема, коли мова йде про Wi-Fi роутерах. Не відразу зрозуміло, про яке паролі йдеться, адже на маршрутизаторі, може бути два, або навіть три різних пароля:

  • Пароль, який використовується для доступу до налаштувань TP-Link.
  • Пароль на Wi-Fi мережу.
  • І ще може бути пароль для підключення до інтернет-провайдера. Дивлячись який тип з'єднання використовує ваш провайдер.

У цій статті ми поговоримо конкретно про роутерах TP-Link. Я покажу і розкажу, як дізнатися пароль від Wi-Fi мережі, і від налаштувань роутера. Розглянемо ситуацію, коли ви забули пароль від Wi-Fi, або панелі у правління, на своєму роутере (модемі) TP-Link. Саме по забутого паролю від вашої Wi-Fi мережі, є окрема, докладну статтю: як дізнатися свій пароль від Wi-Fi, або що робити, якщо забули пароль. У ній я писав про те, як подивитися пароль на комп'ютері, і на різних роутерах. На TP-Link в тому числі.

TP-Link: дивимося пароль від Wi-Fi в настройках

Для того, що б зайти в панель управління, і знайти пароль, нам потрібно підключиться до роутера. Можна і по Wi-Fi. Так, пароль ви не пам'ятаєте (швидше за все), але можливо, у вас є вже підключений комп'ютер. Якщо немає, то підключіться до роутера з мережевого кабелю: на роутері кабель підключаємо в жовтий LAN роз'єм, а на комп'ютері (ноутбуці) в мережеву кару.

Потім, в браузері наберіть адресу 192.168.1.1 (може бути ще 192.168.0.1, або tplinkwifi.net) і перейдіть по ньому. Вкажіть ім'я користувача та пароль. Якщо ви їх не змінювали, то це admin і admin . Можете подивитися ще докладну інструкцію по входу в настройки. Ну і про всяк випадок даю посилання на статтю, якщо не виходить зайти на 192.168.1.1 (або 192.168.0.1).

В панелі правління перейдіть на вкладку  Wireless (Бездротовий режим) -  Wireless Security (Захист бездротового режиму). В поле  Wireless Password (Пароль PSK) ви побачите пароль від вашої Wi-Fi мережі.

Дивимося пароль від Wi-Fi на TP-Link

Ви так само легко можете змінити це пароль, або залишити старий. У будь-якому випадку, тепер ви знаєте ключ, і зможете підключати до свого роутера нові пристрої.

Якщо забули пароль для входу в настройки (admin)

Практично на всіх роутерах, в тому числі і в TP-Link, вхід в настройки захищається паролем і ім'ям користувача. Тобто, що б зайти в налаштування маршрутизатора, потрібно вказати ім'я користувача і пароль. На пристроях TP-Link, стандартний пароль - admin, і ім'я користувача теж admin.

Пароль для входу в настройки на TP-Link

Стандартні дані, ви можете знайти знизу свого роутера.

Стандартний пароль - admin

Але, якщо ви змінили пароль, а міняти пароль для входу в настройки потрібно, і забули, то відновити його практично неможливо. Хіба що спробувати пригадати. Якщо не вийшло, а в настройки потрібно зайти обов'язково, то швидше за все доведеться робити скидання налаштувань і налаштовувати роутер заново.

робимо висновки

Паролі міняти потрібно, ваша бездротова мережа і настройки маршрутизатора повинні бути добре захищені. Більш того, потрібно встановлювати складні паролі, які буде складно підібрати, або вгадати. Але, завжди намагайтеся записувати паролі, які ви встановлюєте, що б потім не шукати як їх відновити, витрачати час, налаштовувати заново маршрутизатор і т. Д.

Забули пароль від Wi-Fi - його можна подивитися на комп'ютері, або в налаштуваннях маршрутизатора TP-Link, як ми тільки що це зробили. Забули пароль для входу в настройки, швидше за все доведеться скидати настройки до заводських і налаштовувати все заново.

Якщо щось не виходить, пишіть в коментарях, постараємося вирішити вашу проблему. Всього доброго!