Як зайти в налаштування роутера, якщо забув пароль?

Як зайти в налаштування роутера, якщо забув пароль?

Вітання! Коли в якійсь інструкції пишу, що потрібно зайти в налаштування маршрутизатора, то намагаюся докладно описувати сам процес, як увійти в панель управління, що б виконати там якісь настройки. У більшості випадків, це не викликає якихось складнощів. Але часто буває таке, що ми просто забули пароль, і з'являється багато питань, як в такому випадку потрапити в налаштування.

Сам питання по входу в настройки роутера, якщо забули пароль, чи не дуже зрозумілий. Тому що в роутері є як мінімум два пароля. І не зрозуміло який з них ви забули, і в чому проблема конкретно у вашому випадку.

  • Пароль який використовується для підключення до вашої Wi-Fi мережі.
  • І пароль, який потрібно вказати для входу в настройки роутера. Найчастіше саме цей пароль змінюють, і успішно забувають його. Ясна річ, що поки ми не вкажемо правильний пароль, в настройки маршрутизатора ми не потрапимо. Ну а заводський пароль не підходить (який як правило admin), так як ми його змінили.

Ось з такими проблемами можна зіткнуться в процесі входу в панель управління роутера. Зараз ми розглянемо рішення виходячи з вашого випадку, розглянемо обидва варіанти.

Відразу даю посилання на інструкцію з рішенням самих різних проблем з якими ви можете зіткнутися при вході в налаштування вашого маршрутизатора: //help-wifi.com/oshibki-i-polomki/chto-delat-esli-ne-zaxodit-v-nastrojki- routera-na-192-168-0-1-ili-192-168-1-1 / Там так само є посилання на докладні інструкції для певних виробників маршрутизаторів: TP-LINK, ASUS, D-Link і т. д.

Якщо забули пароль від Wi-Fi і не можете зайти в налаштування роутера

Це перший варіант, в якому ми не пам'ятаємо пароль саме від нашої Wi-Fi мережі. І можливо, не можемо до неї підключиться. А в налаштування роутера нам потрібно зайти для того, що б подивитися, чи поміняти пароль.

В такому випадку, все дуже просто:

  • По-перше, у нас є дуже докладна інструкція про те, що робити, якщо забули пароль від Wi-Fi. Можна подивитися пароль на комп'ютері (якщо він є), просто згадати його. Підключитися до бездротової мережі і зайти в панель управління.
  • По-друге, можна зайти в налаштування маршрутизатора з того пристрою, який в даний момент вже підключено до вашого Wi-Fi. І вже в настройках роутера подивитися забутий пароль, або змінити його.
  • По-третє, підключаємося до роутера з мережевого кабелю, і заходимо в панель управління. В такому випадку, пароль від Wi-Fi нам зовсім не знадобиться. Якщо не знаєте як підключитися до роутера по кабелю, то ось докладна інструкція на прикладі TP-LINK.

З цією проблемою я думаю розібралися.

Якщо забули пароль від входу в настройки роутера

Це відбувається найчастіше. Панель управління кожного маршрутизатора захищена паролем. Там потрібно вказувати ім'я користувача і пароль. Це потрібно для захисту налаштувань, що б всі хто підключається до вашої мережі, не змогли отримати до них доступ.

Якщо роутер новий, ще не налаштований, то використовується стандартний пароль та ім'я користувача. У більшості випадків, це admin і admin. Або взагалі ніякого захисту немає. Цей пароль ми встановлюємо або змінюємо вже в процесі настройки роутера. Я завжди в своїх інструкціях раджу це робити. І навіть є окрема стаття щодо зміни / установці пароля admin.

Так ось, цей пароль ми змінили, налаштували роутер, і забули його. А тут нам терміново знадобилося зайти в налаштування, і пароль ми не пам'ятаємо. На сторінці авторизації вказуємо якесь ім'я і пароль, але нічого не відбувається, сторінка просто перезавантажується, або отримуємо повідомлення, що пароль невірний.

Забув пароль від входу в настройки роутера

Ось і все, в настройки нам ніяк не потрапити. Якщо не вийде згадати ці дані, а можливо і не ви міняли пароль, то доведеться робити скидання налаштувань роутера. Після цього ми зайдемо в панель управління з заводських налаштувань, який вказані знизу роутера, на наклейці.

Що б зробити скидання налаштувань , потрібно приблизно на 10 секунд затиснути кнопку, яка зазвичай підписана як: RESET, WPS / RESET, зрісся, Default. Все залежить від моделі вашого руотера. Кнопка може бути втоплена в корпус, і натискати на неї потрібно чимось гострим. Харчування маршрутизатора має бути включено. Виглядає ця кнопка приблизно ось так:

Скидання налаштувань роутера якщо забули пароль

Після повернення до заводських налаштувань, для входу в панель управління використовуйте дані, який вказані на даному маршрутизаторі. Якщо там не вказані заводські дані, значить за замовчуванням пароля немає.

Дані для входу за замовчуванням

Якщо виникнуть труднощі зі скиданням налаштувань, то у нас на сайті є докладні інструкції для більшості виробників. Якщо не знайдете, пишіть в коментарях, дам посилання.

Якщо щось не вийшло, так само пишіть, спробуємо вирішити вашу проблему.