Як зайти в налаштування роутера TP-Link?

Як зайти в налаштування роутера TP-Link?

Інструкції по входу в настройки написав уже практично для всіх популярних роутерів. Підготував навіть універсальну інструкцію по входу в панель управління, а ось про компанію TP-Link якось забув. Тому, вирішив підготувати статтю по входу в настройки на роутерах TP-Link. Хороші і популярні пристрої. Сам користуюся роутером цієї компанії вже багато років.

В панель управління TP-Link потрапити дуже просто. Точно не складніше, ніж на інших пристроях. Ця стаття підійде для всіх моделей маршрутизаторів TP-Link (TL-WR841N, TL-WR741N, TL-WR940N і т. Д.). Так як там практично все однаково, за що я і люблю TP-Link.

Зовнішній вигляд веб-інтерфейсу TP-Link

Якщо ви купили собі роутер, і вирішили його самі налаштувати, то без входу в настройки вам не обійтися, це зрозуміло 🙂 Налаштовувати ці маршрутизатори зовсім не складно, можете без проблем все налаштувати за інструкцією з нашого сайту (якщо не знайдете, пишіть в коментарях) . Ну і навіть якщо вам все налаштує майстер, в процесі використання роутера, вам все рівно швидше за все доведеться змінити якісь налаштування. Наприклад: змінити пароль на Wi-Fi, згадати забутий пароль в налаштуваннях свого TP-Link, або оновити прошивку. А кожен раз викликати майстра, це не зручно, та ще й дорого. Все можна зробити самому за пару хвилин, а якщо щось не вийде, то ми допоможемо!

Вхід в налаштування TP-Link: 192.168.1.1, або 192.168.0.1

Робимо так:

  • Підключаємося до Wi-Fi роутера. Підключитися можна як по Wi-Fi мережі, так і з мережевого кабелю. У настройки TP-Link можна зайти навіть з планшета, або смартфона, через додаток TP-Link Tether (але можна і через браузер мобільного пристрою). Але я раджу використовувати комп'ютер (ноутбук).
  • Відкриваємо будь-який браузер і переходимо за адресою 192.168.1.1, або 192.168.0.1. Все залежить від моделі роутера. Адреса для входу в настройки вказано знизу роутера.
  • З'явиться запит імені користувача та пароля. За замовчуванням - admin і admin. Якщо ви їх вже змінили, то вкажіть свої.
  • Все, ви зайшли в налаштування роутера TP-Link.

А тепер давайте розглянемо все більш детально і з картинками.

Підключаємося до роутера по Wi-Fi, або кабелю. Детальніше про те, як підключиться до Wi-Fi читайте тут. Якщо у вас роутер новий, тільки що з магазину, то бездротова мережа буде мати стандартну назву. Щось типу "TP-LINK_0919" .

Або візьміть мережевий кабель, який йде в комплекті з роутером, і підключіть його до комп'ютера, або ноутбука в мережеву карту. А на роутері в жовтий LAN-роз'єм. Ось так:

Підключаємося до TP-Link для входу в настройки

Підключилися, тепер запустіть на комп'ютері будь-який браузер. Нам потрібно дізнатися, з якого IP-адресою можна зайти в налаштування нашого роутера. Зазвичай, в TP-Link це адреса  192.168.1.1 , або  192.168.0.1 . Зараз вже зазвичай вказують не IP адреса, а домен. Як правило, це  tplinklogin.net   (ця адреса вже не працює, докладніше про це писав тут), або  tplinkwifi.net . При цьому, так само є доступ до налаштувань за IP-адресою.

Корисна стаття: як зайти на tplinkwifi.net, і що робити, якщо не вдається увійти в налаштування.

Просто подивіться на наклейку знизу самого пристрою. Там буде вказано IP-адреса і стандартні логін і пароль, які нам так само знадобляться.

192.168.1.1, 192.168.0.1 - IP для входу в настройки TP-Link

Може бути вказано хостнейм.

tplinklogin.net, tplinkwifi.net: хостнейм роутера TP-LINK

Набираємо в браузері адресу свого роутера, і переходимо по ньому. Має з'явитися вікно, в якому потрібно вказати ім'я користувача і пароль. Тут все просто: стандартний пароль - admin , ім'я користувача теж admin . Якщо ви міняли ці дані, то вкажіть свої. Якщо ж ви їх забули, то швидше за все доведеться робити скидання налаштувань роутера, що б знову можна було використовувати стандартні дані для входу в панель управління.

Вхід в налаштування роутера TP-Link

Відкриється панель управління.

Панель управління TP-Link

Або така:

Нова сторінка з настройками роутера TP-Link

Ось і все, ми зайшли в налаштування маршрутизатора. Якщо у вас не виходить зайти в налаштування роутера , то дивіться цю статтю. У ній я писав про рішення найпопулярніших проблем, які можуть виникнути.

Коментуйте, запитуйте, діліться порадами! Всього доброго!