Скидання налаштувань роутера Xiaomi Mi WiFi. Збереження і відновлення налаштувань

Скидання налаштувань роутера Xiaomi Mi WiFi. Збереження і відновлення налаштувань

Зайшов сьогодні в розділ з інструкціями для роутерів Xiaomi, і зрозумів, що я ще не написав інструкцію про те, як робити скидання налаштувань на цих маршрутизаторах. Там немає нічого особливого і складно, але окрема інструкція не завадить. Зараз швиденько покажу як скинути налаштування роутера Xiaomi. Я буду відновлювати заводські налаштування на своєму Xiaomi mini WiFi.

Ця інструкція підійде для всіх моделей: Xiaomi Mi WiFi 3c, Xiaomi Mi WiFi Nano, Mini Wifi, Mi WiFi Router 2. Скидання можна зробити як кнопкою Reset, яка знаходиться на самому роутері, так і через панель управління. Але, так як панель управління у вас швидше за все на китайському (якщо ви не встановили англійську прошивку), то краще скористатися кнопкою.

Після скидання установок до заводських, роутер буде як новий. І вам потрібно буде налаштувати його заново. Reset часто допомагає вирішити безліч різних проблем. Якщо роутер працює нестабільно, ви заплуталися в настройках, або не виходить щось налаштувати, то робимо скидання і пробуємо все зробити заново.

Важливо! Якщо ви хочете збереже налаштування роутера в файл, щоб потім відновити їх, то дивіться другу частину цієї інструкції, там я показував як це зробити.

Відновлення заводських налаштувань кнопкою Reset

Роутер потрібно включити. Візьміть зубочистку, або щось гостре, натисніть утоплену в корпус кнопку "Reset", тримайте її і дивіться на індикатор. Приблизно через 10-15 секунд індикатор починає блимати, і почне горіти червоним. Все, кнопку можна відпускати.

Скидання налаштувань роутера Xiaomi Mi WiFi кнопкою Reset

За ідеї, роутер повинен сам перезавантажиться, і налаштування будуть скинуті. Але я чекав десь хвилини дві, у мене індикатор просто горів червоним.

Горить червоний індикатор роутера Xiaomi

Тоді я відключив живлення роутера, включив його назад, і роутер включився. А настройки були відновлені до заводських. Якщо ви зіткнетеся з такою ж проблемою, то трохи почекайте, вимкніть живлення і увімкніть його назад.

Правда, може це тільки в моєму випадку. А може це нормально для роутерів Xiaomi, і так повинно бути. Якщо знаєте, напишіть в коментарях.

Скидання налаштувань роутера Xiaomi через панель управління

Підключіться до роутера, і зайдіть в його налаштування за адресою miwifi.com . Щоб потрапити в панель управління, потрібно буде вказати пароль, який ви встановили в процесі настройки.

В панелі управління натисніть на кнопку, яку я показав на скріншоті нижче.

Програмне скидання налаштувань роутера Xiaomi mini WiFi

Якщо ви за допомогою браузера переводите настройки на російський, то це буде розділ "Загальні параметри" - "Стан системи". Кнопка "Негайне одужання" :). Так, вміє яндекс.браузер перевести з китайського.

З'явиться ще одна вікно. Щоб відновити настройки, натисніть на кнопку праворуч. Якщо натиснути на кнопку зліва, то роутер запропонує вам зберегти настройки в файл, щоб можна було потім їх відновити. Якщо необхідно, можете скористатися цією функцією, і створити резервну копію параметрів.

Скидання і створення резервної копії налаштувань роутера Xiaomi

Якщо ви оберете створення резервної копії, то зможете виділити якісь настройки зберегти. Раджу залишити все галочки і підтвердити операцію. Відразу почнеться завантаження файлу з резервною копією параметрів роутера Xiaomi.

Щоб відновити настройки з файлу, зробіть так:

Відновлення настройка роутера Xiaomi з файлу

Після натискання на кнопку "Виберіть файл" потрібно вибрати файл з резервною копією налаштувань.