Хмарна поворотна Wi-Fi камера TP-Link NC450 - огляд та відгуки

Хмарна поворотна Wi-Fi камера TP-Link NC450 - огляд та відгуки

Сьогодні я покажу вам камеру TP-Link NC450. Зроблю невеликий огляд, розповім про її можливості і функціонал. Камера дуже цікава і може стане в нагоді для самих різних завдань. Раніше я вже робив огляд більш простою і дешевою хмарної Wi-Fi камери TP-LINK NC250.

TP-Link NC450 - це хмарна, поворотна Wi-Fi камера. Саме можливість повороту і нахилу це основна її фішка. Я навіть записав відео, як вона повертається на 300 ° і нахиляється на 110 °. Якщо цікаво, дивіться нижче в статті. Завдяки цьому, ви можете спостерігати за всім що відбувається навколо камери. Огляд практично на 360 °.

Огляд TP-Link NC450

Ви можете використовувати цю камеру для спостереження за своїм бізнесом (магазин, кафе, склад і т. Д.). Так само з її допомогою можна доглядати за дітьми, або хворими людьми. ну і звичайно ж для безпеки свого будинку, або квартири. Тим більше, що є функція нічного бачення і реакція на рух або звук.

Основні можливості і особливості камери TP-Link NC450:

  • HD-камера. Гарне зображення 720p.
  • Звичайно ж поворот і нахил. Можливість переглядати всі що відбувається навколо камери по горизонталі на 360 ° і по вертикалі на 150 °.
  • Слот для SD-карти пам'яті, на яку камера може зберігати фото і відео.
  • Нічне бачення на 8 метрів. Ви будете бачити що відбувається навіть в повній темряві. Причому, камера сама переходить в нічний і денний режим.
  • Двосторонній зв'язок. Це як рація. Ви можете через додаток з мобільного пристрою говорити і слухати через камеру.
  • Функція виявлення руху і звуку. Можна налаштувати TP-Link NC450 так, що при якомусь русі в кадрі, або звуці, вона відразу буде відправляти вам повідомлення. Корисна штука, якщо камеру ви використовуєте для безпеки свого будинку.
  • Можливість підключення до роутера по Wi-Fi, або з мережевого кабелю. У комплекті йде пасивний PoE інжектор. Це такий перехідник, до якого підключається мережевий кабель від роутера, і харчування, а до камери йде тільки один мережевий кабель. За яким так само передається харчування. Дуже зручно, не потрібно тягнути харчування до камери.
  • Через додаток з мобільного пристрою, або через браузер з комп'ютера ви завжди може отримати доступ до камери. Причому, не важливо, чи перебуваєте ви в локальній мережі, або десь дуже далеко (через інтернет).
  • У комплекті йдуть всі необхідні кріплення, за допомогою яких можна повісити цю хмарну камеру на стелю, або стіну.
  • Дуже гарний зовнішній вигляд. Вона як робот 🙂 Якість пластикат і сброски на висоті. У TP-Link з цим проблем немає.

Давайте подивимося на цю камеру більш докладно.

Огляд Wi-Fi камери TP-Link NC450

Відразу помітно, що камера нова. Поставляється вона в коробці, яка вже виконана в новому стилі і з новим логотипом компанії TP-Link.

Упаковка камери TP-Link NC450

У коробочці все красиво і добре упаковано. У комплекті є все що тільки необхідно для установки камери.

Комплектація камери TP-Link NC450

Сама камера виглядає ось так:

Фото поворотної камери TP-Link NC450

Хмарна поворотна Wi-Fi камера

Пасивний PoE інжектор і набір для кріплення камери на стіну / стелю.

пасивний PoE інжектор камери TP-Link

Всі порти і кнопки знаходяться на задній стороні. Там невелика знімна Wi-Fi антена, слот для MicroSD карти, Ethernet для підключення до маршрутизатора (як варіант), порт для підключення адаптера живлення і кнопка WPS / Reset для швидкого підключення до роутера по Wi-Fi (через WPS), і скидання налаштувань (при утриманні кнопки).

Хмарна камера TP-Link з MicroSD картою

Знизу камера прогумована. Добре стоїть на столі. Так само знизу є наклейка із заводською інформацією, і отвір для гвинта для кріплення камери на тримач (який йде в комплекті), або навіть на звичайний штатив.

Кріплення камери TP-Link NC450 на стіну або стелю

Не знаю навіщо, але можна навіть ось так зробити 🙂

Хмарна Wi-Fi камера на штативі

Відео, як повертається і нахиляється ця хмарна камера. Такий тест вона робить при включенні.

Керувати і переглядати зображення з камери можна з мобільного пристрою через додаток tpCamera. Так як камера хмарна, то досить в додатку створити обліковий запис, додати камеру, і ви зможете підключаться до неї з будь-якої точки планети. Через Інтернет. Без якихось складних налаштувань і т. Д.

Для комп'ютера є програма TP-LINK Camera Control. Завантажити її можна на сайті TP-Link.

Так само у камери є своя панель керування (web-інтерфейс), в яку можна зайти через браузер, з пристрою в локальній мережі (підключеного до того ж маршрутизатора, що і камера).

Панель управління камерою TP-Link NC450

Там багато різних налаштувань. Ви можете налаштувати з'єднання роутера (якщо по WPS не вийшло), задати налаштування оповіщення при виявленні руху або звуку, параметри запису на SD карту і т. Д.

Камера дуже класна. Функцій і можливостей дуже багато. Дуже проста настройка і можливість через інтернет (безкоштовне хмара) отримати доступ до камери з будь-якого пристрою. Не потрібно розбиратися в IP-адреси і т. Д. Для камери TP-Link NC450 в будь-якому будинку, квартирі, або офісі можна знайти роботу.

Якщо ви вже купили цю Wi-Fi камеру, то обов'язково залишайте свої відгуки про TP-Link NC450. Для яких завдань ви використовуєте цю камеру?