Мережевий адаптер TP-LINK UE300: огляд і настройка

Мережевий адаптер TP-LINK UE300: огляд і настройка

Покажу вам сьогодні одне цікаве і корисне пристрій. Це гігабітний мережевий адаптер від компанії TP-LINK. Модель UE300. Працює цей адаптер по USB 3.0. По суті, це звичайна мережева карта, яка підключається в USB порт комп'ютера, ноутбука, ультрабука, і через яку ми вже можемо підключати до комп'ютера інтернет по мережевому кабелю.

Такий собі перехідник, який стане в нагоді в тому випадку, якщо на вашому комп'ютері немає мережевої карти, або вона зламана. Ви напевно знаєте, що мережеві карти часто просто згорають. Мене часто запитують, що робити в такому випадку. Можна придбати такий мережевий адаптер, підключити його в USB порт ноутбука, або ПК та підключатися до інтернету. Такі адаптери зараз до речі дуже актуальні, адже практично на всіх сучасних ультрабуках відсутній роз'єм RJ-45. Для Maсbook Air він так само підходить.

TP-LINK UE300

Адаптер TP-LINK UE300 дуже компактний і красивий. Зроблений він з білого глянсового пластика. Сам USB роз'єм ховається в корпус адаптера. Що робить його ще більш компактним.

Огляд адаптера TP-LINK UE300 USB 3.0

На лицьовій панелі тільки логотип, і маленький індикатор. Спереду розташований порт RJ-45 для підключення мережевого кабелю.

TP-LINK UE300: мережевий адаптер для ультрабука

Компактний дизайн, і велика швидкість передачі даних. Це все, що можна сказати про це адаптер.

Підключення і настройка TP-LINK UE300

Чесно кажучи, тут навіть нема про що писати. Все дуже просто. Досить підключити адаптер до комп'ютера, або ноутбука. А до адаптера підключити мережевий кабель від роутера, або інтернет-провайдера.

Підключення мережевого USB 3.0 адаптера TP-LINK UE300

У мене, комп'ютер не зміг сам встановити драйвер цього адаптера.

Чи не визначається мережевий USB адаптер

Але, якщо зайти в "Мій комп'ютер" (В Windows 10 "цей комп'ютер"), то ви побачите там новий CD-дисків. Відкрийте його, і запустіть програму, яка встановить потрібний драйвер.

Установка драйвера на адаптер TP-LINK UE300

Через кілька секунд адаптер буде визначено, і почне працювати. Драйвера для TP-LINK UE300 так само можна скачати з сайту виробника. Там же є драйвер для Mac OS X. Якщо у вас комп'ютер від Apple, то драйвер потрібно встановлювати обов'язково.