Як роздати інтернет по Wi-Fi на Android смартфоні Meizu M2

Як роздати інтернет по Wi-Fi на Android смартфоні Meizu

Практично кожен телефон, який працює на Android, вміє роздавати мобільний інтернет по Wi-Fi мережі. Тобто, Android смартфон можна всього в кілька натискань перетворити в мобільний Wi-Fi роутер. Як правило, називається ця функція "Точка доступу".

Як це працює. У вас оператор швидше за все, щоб перейти до інтернету. За 2G, або 3G, це вже залежить від того, яке покриття є у вас. Так ось, цим інтернетом можна користуватися на самому телефоні. А можна роздати його на інші пристрої по Wi-Fi мережі. Наприклад, на свій планшет, або ноутбук. Просто запустивши точку доступу на Android, і підключивши до неї інші пристрої.

У кожного виробника телефонів, ці настройки виглядають по різному. У цій статті ми будемо налаштовувати точку доступу на прикладі Android-пристроїв від компанії Meizu. У мене є Meizu M2 Note, ось на його прикладі і покажу як роздати Wi-Fi мережу.

На смартфонах Meizu є три способи, якими можна поділитися підключенням до інтернету:

  • За Wi-Fi мережі, це звичайна точка доступу, про налаштування якої я розповім нижче.
  • Через Bluetooth. Думаю, це не найпопулярніший спосіб, і він навряд чи комусь стане в нагоді.
  • І USB-модем. Це коли можна організувати загальний доступ до інтернету по USB-кабелю. Наприклад, для стаціонарного комп'ютера. Для ноутбука, краще роздати по Wi-Fi мережі.

Важливий момент! Якщо у вас на телефон не безлімітний інтернет, то провайдер може знімати плату за мегабайти, які підуть понад ліміт. І як правило, коштують вони не дешево. Перш ніж включити точку доступу, і підключати до неї пристрої, раджу з'ясувати на яких умовах оператор надає вам підключення до інтернету.

Налаштування Wi-Fi точки доступу на Meizu (Android)

Посуньте верхню шторку, потім включите відображення більшої кількості налаштувань, включіть мобільний інтернет (якщо він не включений), і натисніть на іконку активації точки доступу.

Знизу з'явиться повідомлення "USB-модем / точка доступу ..." Натисніть на нього для налаштування. Або зайдіть в настройки, на вкладку "SIM-карти і мережі" - "Точка доступу", і активуйте її перемикачем.

Wi-Fi точка доступу на Android Meizu

Уже все працює. Смартфон роздає Wi-Fi. Бездротова мережа називається так само, як ваш пристрій. У моєму випадку, це "Meizu M2 Note".

Але за замовчуванням, ця мережа без пароля, не захищена. Що б встановити пароль, на сторінці з налаштуваннями точки доступу натисніть на вкладку, де написано "Відкрита".

Виберіть Безпека "WPA2 PSK", вкажіть пароль мінімум з 8 символів, і натисніть "Зберегти".

Роздача Wi-Fi з телефону Meizu на Android

Тепер можемо підключатися до запущеної Wi-Fi мережі. На ноутбуці відкриваємо список доступних мереж, вибираємо нашу мережу, натискаємо підключиться, і для підключення вводимо пароль, який тільки що поставили.

Роздача Wi-Fi зі смартфона на ноутбук

Вимкнути точку доступу на Meizu можна перемикачем з шторки з швидкими налаштуваннями, або в налаштуваннях на вкладці "Точки доступу".

Як змінити назву Wi-Fi мережі?

Якщо вас не влаштовує стандартне назва Wi-Fi мережі, яку транслює телефон, то його можна змінити. Для цього потрібно змінити назву пристрою. Перейдіть в настройках в розділ "Про телефоні", і натисніть на "Ім'я пристрою".

Вкажіть нове ім'я, і ​​натисніть Ok.

Зміна назви точки доступу на Meizu M2 Note

Тепер досить знову запустити роздачу інтернету, і мережа вже буде з новим ім'ям.

Не дуже зручно зроблено. На інших пристроях, назва бездротової мережі можна змінити в настройках точки доступу, разом з паролем. Але з іншого боку, його не потрібно часто міняти, та й по суті яка різниця, як називається мережу.