Чи не працює Wi-Fi на ноутбуці HP після установки Windows 7 замість Windows 10

Чи не працює Wi-Fi на ноутбуці HP після установки Windows 7 замість Windows 10

Добридень ! підкажіть будь ласка купив ноутбук HP 15-ra029ur перевстановив Windows 10 на Windows 7 перестав працювати wi-fi не бачить мережі (через кабель працює інтернет) перепробував все: включив Служби, Включив в Біос, в центр мобільності wi-fi включений, драйвера бачить! але з Windows 7 дружити не хоче ... Я так розумію треба подружити як то БІОС з Wi-Fi адаптером ???

Фото додаються!

Після установки Windows 7 замість Windows 10 не включається Wi-FiЧи не працює Wi-Fi на ноутбуці HPВключення Wi-Fi в БІОС ноутбука HPУ Windows 7 на ноутбуці HP не працює Wi-FiНе включається бездротова мережа на ноутбуці HP

Буду радий будь-якому раді. Заздалегідь дякую.

відповідь

Максим, давайте по порядку.

Включив в Біос

В меню БІОС ви не включали і не змінювали налаштування пов'язані з Wi-Fi. Пункт "Legacy Support", який ви включали і відключали в налаштуваннях БІОС свого ноутбука, не має ніякого відношення до Wi-Fi.

Так, звичайно в налаштуваннях BIOS можна відключити / включити Wi-Fi модуль. Але така можливість є не на всіх ноутбуках. І так як у вас в диспетчері пристроїв є бездротової адаптер, значить в налаштуваннях BIOS він точно включений. Більше ніяких налаштувань пов'язаних з цим там немає.

в центр мобільності wi-fi включений

Ні, він там не включений. Там же написано: "Бездротовий зв'язок відключена" і кнопка "Включити бездротовий зв'язок" у вас не активна.

Так само судячи по скриншотам, в диспетчері пристроїв вашого ноутбука HP Wi-Fi модуль працює, драйвера встановлені. У вас це модуль Realtek RTL8723DE 802.11b / g / n PCIe Adapter.

Основна причина, по якій зазвичай не працює Wi-Fi після установки Windows 7 замість Windows 10 (в тому числі на ноутбуках HP) - відсутність робочих драйверів (програмного забезпечення) для заліза встановленого в ноутбуці і конкретно для Windows 7.

Якщо подивитися драйвера для вашого ноутбука HP 15-ra029ur на сайті HP, то ми побачимо, що там є драйвера тільки для Windows 10. Для Windows 8 і тим більше для Windows 7 там драйверів немає.

А це означає, що система Windows 7 не розуміє, як правильно працювати з залізом встановленим в вашому ноутбуці. Так, адаптер встановлений і начебто повинен працювати, але система думає, що він відключений. І це може бути пов'язано не тільки з самим Wi-Fi модулем, але і з тими ж функціональними клавішами.

На вашому ноутбуці HP Wi-Fi можна включити клавішею F12, або поєднанням FN + F12. Спробуйте. Але швидше за все це не спрацює. А в Windows 10 буде працювати, так як для цієї системи є робочі драйвера.

Як вирішити проблему з Wi-Fi на ноутбуках HP (коли немає драйвера для Windows 7)?

Я б встановив Windows 10. Вона краще сімки. І якщо виробник рекомендує Windows 10, то не бачу ніяких причин ставити Windows 7 і тим самим обмежувати залізо свого ноутбука.

На американському форумі HP я знайшов точно таке ж питання. Мовляв після установки Windows 7 на ноутбук HP - 15-Ra022ur не вдається включити Wi-Fi. Там давали посилання на якийсь драйвер, але це не вирішило проблему.

Рішення знайшли - як я зрозумів, потрібно замаскувати два контакти на самому Wi-Fi модулі (плати) всередині ноутбука. Думаю, що це не нормально. Тим більше, буде втрачена гарантія (якщо вона є). Ось ця тема: //h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Wireless-and-Networking/Realtek-RTL8723DE-Win7x64-driver/td-p/6787032 Можете перевести її через браузер на російський і почитати. Це прям ваш випадок.

Ще одне рішення: спробувати завантажити драйвер для Realtek RTL8723DE з сайту Realtek: //www.realtek.com/en/component/zoo/category/rtl8723de-software Там є драйвер для Windows 7.

Але я думаю, що це не спрацює, тому що проблема саме в тому, що не вдається включити саму бездротову мережу. А тут причина вже швидше за все саме в функціональні клавіші. Адаптер то встановлений і працює.