Огляд стельової точки доступу TP-Link EAP115

Огляд стельової точки доступу TP-Link EAP115

Невеликий огляд стельової точки доступу TP-Link EAP115. Це майже наймолодша і дешева точка доступу з лінійки Wi-Fi рішень для бізнесу. Є ще модель TP-Link EAP110, яка практично нічим не відрізняється.

Ці точки доступу призначені для створення великої Wi-Fi мережі в якомусь магазині, ресторані, торговому центрі і т. Д. Простіше кажучи, їх використовують для організації Wi-Fi мереж в сфері бізнесу. Самі точки доступу і програмне забезпечення до них розроблялося спеціально для зручного управління великою мережею, а так само для стабільної роботи самої Wi-Fi мережі при великих навантаженнях. В принципі, точку доступу TP-Link EAP115 можна встановити і в приватному будинку, або квартирі. Вона без проблем буде роздавати Wi-Fi на всі ваші пристрої. Але все таки вони більше підходять для якихось громадських закладів, офісів, кафе і т. Д.

Давайте докладніше розглянемо основні характеристики і можливості TP-Link EAP115:

  • Максимальна швидкість Wi-Fi мережі до 300 Мбіт / с. Якщо вам потрібні більш швидкісні точки доступу з підтримкою Wi-Fi 5 GHz, то зверніть увагу на TP-Link EAP320, або TP-Link EAP245 AC1750.
  • Підтримка IEEE 802.3af PoE. Технологія Power over Ethernet дозволяє передавати харчування на точку доступу з мережевого кабелю.
  • Повний набір для кріплення точки доступу на стелі. При необхідності можна без проблем закріпити її на стіні.
  • Можна створювати кілька Wi-Fi мереж з різними SSID. І для кожної налаштовувати обмеження швидкості.
  • Функція кластеризації дає можливість без проблем управляти безліччю точок доступу TP-Link EAP115 (до 24 штук).
  • Можна налаштувати час перезавантаження точки доступу.
  • Портал аутентифікації. Дуже корисна штука. Можна зробити так, що при підключенні до вашої Wi-Fi мережі клієнти будуть спочатку потрапляти на сторінку для авторизації.

Більш докладно все характеристики можна подивитися на сайті TP-Link.

огляд

Поставляється TP-Link EAP115 ось в такій коробці:

Упаковка TP-Link EAP115

У комплекті сама точка доступу, адаптер харчування, набір для кріплення та інструкції.

Комплектація TP-Link EAP115

Сама точка доступу зроблена з білого, матового, якісного пластику. Збірка ідеальна. На лицьовій панелі тільки логотип і один світлодіодний індикатор. З трьох сторін знаходяться отвори для охолодження. Вони зроблені так, щоб захистити точку доступу від попадання пилу.

Стельова точка доступу TP-Link EAP115

Всі кнопки і роз'єми зібрані в одному місці. Там у нас 1 Ethernet порт, роз'єм для підключення живлення і роз'єм Kensington (щоб захистити точку доступу від крадіжки). Кнопка тільки одна - Reset. Для скидання налаштувань до заводських.

Кнопки і роз'єми TP-Link EAP115

Можете накупити цих точок доступу, з'єднати їх все через PoE-комутатор, і організувати в своєму закладі справжню і стабільну Wi-Fi мережу. Якої можна дуже просто керувати через EAP контролер. Саме так має бути побудована Wi-Fi мережу в різних закладах. А не за допомогою маршрутизатора за 15 доларів, який і для домашнього використання не завжди підходить через слабке заліза. Раджу ще подивитися огляд точки доступу TP-LINK EAP120.