Чи не працює інтернет через роутер FreshTel

Чи не працює інтернет через роутер FreshTel

Доброго дня!

Несподівано перестав працювати інтернет з роутера FreshTel (до комп'ютера підключений через кабель). Перестали горіти індикатори, що показують, що є сигнал по Wi-Fi. На комп'ютері статус "Без доступу до інтернету", або "Обмежено" (Windows 8). А на мобільних пристроях просто не відкриваються сайти, не працюють програми і т. Д.

Налаштування скидали, перезавантажували, гроші на рахунку є, робіт у оператора не спостерігається, на гарячу лінію в саму компанію дзвонила - чекають смачні сніданки протягом тижня.

Намагалася налаштувати за допомогою Вашого сайту, але тк немає докладної інформації саме з цього роутера - можливо щось зробила не так, від чого проблема.

Допоможіть будь ласка, що робити?

відповідь:

Добрий день. З роутерами FreshTel не знайомий. Зовсім, навіть ніколи не бачив таких. Тому, по налаштуванню підказати не зможу.

Тепер що стосується проблеми з роботою інтернету через роутер FreshTel. Ви не пробували підключати інтернет безпосередньо до комп'ютера? Якщо є така можливість. Таким чином можна зрозуміти, чи працює сам інтернет, і чи немає проблем у провайдера.

Якщо ви помітили, що якось неправильно стали горіти індикатори на роутері, то це так само може говорити про поломку самого роутера. А після скидання налаштувань все працює як треба? Те, що не працює інтернет після того, як ви скинули налаштування, це в більшості випадків навіть нормально. Адже роутер потрібно заново налаштувати на підключення до вашого інтернет-провайдера. Правда, якщо він дійсно не зламався.

Це тільки мої припущення. Складно радити щось конкретне, коли не знаєш про якому пристрої і інтернет-провайдера йдеться.