Чи не працює інтернет в Windows 10 після підключення мережевого кабелю

Чи не працює інтернет в Windows 10 після підключення мережевого кабелю

Розповім вам зараз про проблему, з якою сам недавно зіткнувся. Після підключення мережевого кабелю до ноутбук зі встановленою Windows 10, інтернет просто не заробив. Комп'ютер ніяк не реагував на підключення кабелю, статус з'єднання так і залишався "Мережевий кабель не підключений". Я підключав інтернет від роутера, але у вас така ж проблема може виникнути при підключенні кабелю від провайдера. Windows 10 просто не реагує на підключення інтернету.

Чи не працює інтернет по кабелю

Я відразу ж подумав, що проблема в роутері. Перезавантажив його, нічого не змінилося. Змінив мережевий кабель, перезавантажив ноутбук, знову нічого не допомогло, інтернет не працював. Підключив інший комп'ютер за допомогою цього кабелю, і інтернет заробив. Значить, проблема в ноутбуці, а точніше, щось в Windows 10. Давайте розбиратися.

Я відразу пішов в диспетчер пристроїв, що б подивитися, що там з драйверами на мережевий адаптер. Драйвер на мережеву карту Windows 10 встановила самостійно.

Драйвер на мережеву карту в Windows 10

Та й адаптер Ethernet присутній. Але ніяк не хоче побачити підключений мережевий кабель.

Windows 10: мережевий кабель не підключенийЯк бачите вище на скріншоті, адаптер включений, але кабелю не бачить.

Рішення проблеми

Вирішив, що потрібно перевстановити драйвер на мережевий адаптер. Оновлення через диспетчер пристроїв нічого не дало. Система писала, що встановлений нормальний драйвер, або щось в цьому роді.

Тоді, я зайшов на сайт виробника свого ноутбука, через пошук на сайті знайшов свою модель, і скачав там драйвер на мережеву карту. Орієнтуйтеся за назвою драйвера: LAN, Ethernet. Скачав архів з драйвером, запустив інсталяційний файл і просто встановив драйвер. Інтернет відразу заробив.

Якщо ви не знайдете драйвер на мережеву карту для Windows 10 (його може просто не бути для вашого ноутбука, або мережевої карти), то спробуйте завантажити драйвер для Windows 8, або 8.1. У мене він підійшов.

Ось таке рішення. Звичайно ж, причин такої проблеми може бути багато, але у мене справа була в драйвері. Щось Windows 10 криво його встановила. До речі, Windows 10 у мене не збірка, а скачаний з сайту Майкрософт образ.