Чи не підключено: є доступні підключення в Windows 10 і Windows 8

Чи не підключено: є доступні підключення в Windows 10 і Windows 8

У Windows 10 і Windows 8 можна спостерігати такий статус підключення до інтернету: "Не підключено: є доступні підключення". У Windows 7 - "Ні підключення: є доступні підключення". Він з'являється коли ми наводимо курсор мишки на іконку підключення в треї. При цьому сама ікона може виглядати як індикатор бездротової мережі (ділення) з білою зірочкою (в Windows 7 зірочка жовта), або як глобус з помилкою (в останніх версіях Windows 10).

Виглядає це ось так:

Чи не підключено: є доступні підключення в WindowsВажливо розуміти, що це не помилка. Значок підключення із зірочкою (перекреслений глобус) і спливає статус "Чи не підключено: є доступні підключення" говорить про те, що комп'ютер до інтернету не підключений (ні по Wi-Fi, ні по кабелю), але є доступні підключення. Найчастіше це Wi-Fi мережі, до однієї з яких потрібно підключитися, або ж високошвидкісне підключення, яке потрібно запустити.

Буває ще схожа помилка - Ні доступних підключень. І в Windows 10 - Бездротова мережа - Відключено.

У більшості випадків ця проблема вирішується простим підключенням до бездротової мережі.

Що робити і як виправити?

Натисніть один раз лівою кнопкою миші на іконку підключення в треї і подивіться, які там є варіанти підключення до інтернету. Якщо, наприклад, відображається список доступних Wi-Fi мереж, то виберіть свою мережу (натиснувши на неї), введіть пароль і підключіться. Іконка Wi-Fi мережі із зірочкою в Windows 10 і Windows 8, 7Детальна інструкція для Windows 10: як підключитися до Wi-Fi в Windows 10. І ще інструкція для Windows 7.

Після підключення статус і іконка зміниться.

рішення помилкиЯкщо у вас підключення до інтернет-провайдера безпосередньо по кабелю, провайдер використовує підключення PPPoE, і у вас воно вже створено, то воно так само буде відображатися в списку доступних підключень. Досить натиснути на нього і запустити (встановити підключення).

При підключенні до Wi-Fi мережі не рідко виникає помилка не вдається підключитися до цієї мережі.

Так само для підключення до бездротової мережі знадобиться вказати пароль. Якщо ви його не знаєте, чи забули, то дивіться цю статтю: як дізнатися свій пароль від Wi-Fi.

Буває, що відображається статус "Чи не підключено: є доступні підключення", але інтернет працює . В такому випадку зробіть скидання налаштувань мережі по цій інструкції. Або по цій, якщо у вас Windows 7 і Windows 8. Крім цього можна ще спробувати завантажити відповідний драйвер (Wi-Fi (Wireless), або LAN) з сайту виробника ноутбука / адаптера і встановити його. Видалити мережевий адаптер в диспетчері пристроїв.

Якщо у вас якась інша проблема, яка пов'язана з цим статусом підключення, то обов'язково напишіть про неї в коментарях.